Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 1400 kalóriát eszek a...

Ha napi 1400 kalóriát eszek a hét felében, az nem fog bezavarni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves lány vagyok, 92 kiló, 165 cm magas. Kb. 3 hete számolom a kalóriákat (1x már leadtam ezzel a módszerrel 20 kilót, amiből kb. 10 viszonylag hamar visszajött, a maradék 10-et tartottam is majdnem 1,5 évig, csak hát új suli, új város, és sajnos az is most visszajött.

Akkor 1000 kalóriát ettem kb.


1200 kalória keretem van beállítva, és ezzel úgy heti 7 napból 4-en megvagyok, de a maradék napokon úgy érzem, hogy ez semmire sem elég. Ha ezeken a napokon megemelem a keretem 1400-ra, az még jó? Vagy egyek tartósan annyit? Az nem sok fogyáshoz?


Jelenleg nem sportolok most egy fél éve, de ha elérem a 85-öt remélem szeptember közepe fele akkor tervezem újrakezdeni.


2017. júl. 31. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jó 1400 is, az sem sok meg.0
2017. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A súlyodhoz kicsit kevés az 1400, de ha bírod, mehet. Alá nem mennék. Ilyen magasan és 10-20 kilóval könnyebben nekem 2000 kellett, persze nem vagyunk egyformák.
2017. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!