Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges? És mivel tudnék...

Lehetséges? És mivel tudnék még hatásosan kalóriát égetni?

Figyelt kérdés

Van a Kalóriaguru.hu weboldal, amin van egy olyan funkció, hogy megadod az adataidat (kor, súly, magasság, a mozgás időtartama), bejelölöd, mit mozogtál, és az kiadja, hány kalóriát égettél el azzal.

Csak nemrég kezdtem diétázni (három napja), és ma először csináltam erősítő edzést, és kíváncsi voltam, hány kalória lett elégetve azzal a harminc perccel, az oldal pedig azt írta, 264. Lehetséges, hogy tényleg ennyit elégettem? Az még megemlítendő, hogy közepes intenzitással csináltam.

És még az lenne a kérdésem, hogy mivel tudok gyorsan és hatékonyan kalóriát égetni? A futás, biciklizés kilőve.

Plusz van egy a jumping jack (terpeszugrás), ezzel hány kalóriát tudok égetni, ha folyamatosan csinálom mondjuk tizenöt percen keresztül?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 26. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

ha egész nap csak fekszel, akkor is eléget a szervezeted a működéséhez cca1800-1900 kcalt.

ne erőltesd a kalóriaégetést, hanem kevesebbet egyél, mint amennyi kell a működéshez.(pl:napi 1600 kcal már idővel súlycsökkenéssel jár, még akkor is, ha nem mászol ki az ágyból.)

2017. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első: Nem tudom honnan vetted hogy 1800-1900 kcal-t alapból eléget valaki fekvéssel, nézd ezt a kalkulátort: [link] <----ez az összes közül a leghitelesebb!!!


Úszással, elliptikus trénerezéssel, görkorizással.


A terpeszugrálgatással max 150-et e még ennyit sem biztos.


Mozgással fogyni rohadt nehéz és futással a leghatékonyabb. Ne egyél sokat aztán akkor nem kell mit pluszban lemozogni.

2017. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!