Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fontos kérdések! Mennyi az...

Fontos kérdések! Mennyi az ideális kcal mennyiség a számomra?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 156 cm magas és 51 kg testtömegű.

A kalóriakalkulátor szerint ha fogyni szeretnék 1390 kcal-t kéne fogyasztanom, ami elég nagy kihívás lenne a számomra, mert én így terveztem el:

1600 kalóriabevitel minden nap. -600 kalóriavesztés edzőtermi gyakorlatok, tánc és sok séta során.

Ha így csinálnám, nagyon lassan fogynék le?

3-4 kg felesleg van rajtam.


2017. aug. 6. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, lány vagy. Ilyen termettel napi 1200 kalóriát javaslok, ha fogyni akarsz.
2017. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Ilyen termettel"

Láttál már te engem? :D

Husis vagyok, de ez minden. Nem egy X lábú, töltött galamb. Rengeteget úszok, lovagolok, talpon vagyok.

2017. aug. 6. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg! A magasságodra értettem. Más a kalóriaszükséglete egy 156 centis lánynak, mint egy 176 centisnek.
2017. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek, igazad van! :-)
2017. aug. 6. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

1600 teljesen jó ennyi mozgással. Hogy mekkora tempóban fogysz, az majd kiderül, nem tudhatom, mennyi kalóriát égetsz (még a mozgással sem, csak nagyon megbízhatatlanul tippelhető).

Az, hogy alacsony vagy, nem jelenti azt, hogy kevesebb kalóriát égetsz alapból, mint egy 180 centis (statisztikailag persze így lenne, de te egyedi vagy), NAGYON sokat szór az anyagcsere.

Plusz 1600 kcal épp eléggé kis mennyiség, megértem, ha nem akarsz még kevesebbet enni, pláne ennyi mozgás mellett. 3-4 kiló még lassan sem tart sokáig. De majd meglátod, tudod-e gyorsítani, illetve szükséges-e.

2017. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!