Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hotdogot ettem reggelire,...

Hotdogot ettem reggelire, akkor ma mar csak alig ehetek valamit, elrontottam? :/

Figyelt kérdés
Kiszamoltam es 515kcalt ettem meg,mivel ugye hotdog es abban azert van kcal..A kaloriakeretem 1600kcal/nap.Szoval most mar csak 1100at ehetek es meg el sem kezdodott szinte a nap:(( Nagyon regen nem ettem hotdogot de most megkivantam es mindent rendesen ki is szamoltam de rengeteg lett igy is.Mit csinaljak ha elvezni akarom az izeket viszont ha elvezem akkor a nap hatralevo reszeben mar alig ehetek?:(
2017. aug. 14. 10:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sportolj. Tegyük fel, hogy pl.: szobabiciklizel és lemegy 300 kcal. Ez hozzáadódik a 1100 kcal-hoz így lesz 1400 kcal. Szerintem ez a megoldás a problémádra.
2017. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy alig ehetsz a nap hátralevő részében? Szerintem 1100 kalória az elég sok még, ne nyafogj. Egyébként meg mi van, ha ma többet eszel? Ha megeszel 10.000 kalóriát, akkor is csak 0.1-0.3kg zsírt szedsz fel, ami nem sok...
2017. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Andizsuzsi ***** válasza:
30%
Egy lecsós csirke ízvilágát nem tudod pl élvezni, mert kevés kalória és annak is a java része fehérje?
2017. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-nek

nincsen szobabiciklink,de sportolni nem is szeretek es sosem szoktam,inkabb a taplalkozassal tartom a sulyomat.

3-nak

ezt nem teljesen ertettem😅

2017. aug. 14. 12:07
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Mit nem értesz rajta? Lecsós csirke 1 kg csirkéből kb 1100 kcal. Gondolom nem eszel meg egy kiló csirkét, de ha igen, akkor pont ott vagy, ahol lenni szeretnél. Finom, ízes, élvezheted az ízeket. És 1 kg húst nem neveznék "alig ehetek valamit" kajának.

(A mozgást amúgy nem ártana erőltetni, mert anélkül olyan leszel fogyás után, mint a telesz@rt zokni.)

2017. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kerdezo egy csalonap siman belefer! En is szoktam 2 hetente egyszer, es igy is lejon alatta 2 kilo.

Ha viszont ennyire buntodatod van, akkor amikor mar kezdesz ehes lenni, moss fogat. Az elveszi az etvagyat az embernek vagy hogy mondjam. Utana csinalj magadnak valami kis konnyu kajat, de elotte igyal meg 2 pohar sima vizet. Igy nem fogod teletomni magad :)

2017. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sport nélkül hiába figyelsz oda az étkezésre semmi haszna nem lesz. Inkább sportolj és akkor nem kell azon gondolkodni, hogy megehetsz-e egy hot-dogot.
2017. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom h belefer a csalonap,de multheten 3napot a baratnomnel voltam es nemtudom mennyi kcalt ettem de biztosan tulleptem mindig,egyheten egyszer nekemis van csalonap ,de most 2hetig semmit se csalok.Sportot ne is mondjatok lusta vagyok hozza es utalom is es amugy nem vagyok lottyedt semennyire 60rol fogytam 48ra.
2017. aug. 14. 14:00
 9/14 anonim válasza:
42%
Sport nélkül baszhatod az 1600 kalóriásétrendet, pláne ha hot doggal kezded a napot.
2017. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hogy erted ezt utolso?

amugy mindnenap eszek valamit ami nem egeszseges annyira,valamikor suti,csoki,tejbedara,turogomboc,csaszarmorzsa,keksz.Es ezek mind belefernek a napi keretbe,ugyanugy ahogyna ma a hot dog

2017. aug. 14. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!