Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha belefér a kalóriába és a...

Ha belefér a kalóriába és a makrokba ks, ehetek minden nap csokit?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ehetsz.
2017. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan :) Arra is szükség van :)
2017. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a korábbi tapasztalataim szerint ha nem eszek minden nap csokit (2-3 kocka), akkor egy hét után abbahagyom a diétát és kizabálom a házat :(
2017. aug. 1. 14:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Én eszek elég sokszor, olyankor más ételből kevesebbet eszek. Például a 3 tojásos rántotta helyett 2 főtt tojást. Vagy a salátába nem teszek olajos magvakat vagy sajtot. 110 kcal-os csokit szoktam általában. 3 hónapja 1700 kcal-os étrenden vagyok 10 kg-t fogytam.
2017. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4.: de jooo gratulálok :) sajnos én mindig feladom és semmit sem sikerül fogynom
2017. aug. 1. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, a deficitet nem szünteti meg mágikusan, sokunk meg tud állni 1-2 kocka étcsokinál... A cukor nem előnyös, de a fogyást nem tudja megakadályozni, max. ha az ember megbolondul tőle és feleszi a hűtőt. Az ilyen ember inkább hagyja a csokit vagy cukormentesen egye, amúgy mehet.


Főleg, hogy írod, neked vagy csokis fogyás, vagy semmilyen...

2017. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A makrotápanyagok mennyisége a legfontosabb. Ha többet égetsz el mint amennyit megeszel tökmindegy mit eszel fogyni fogsz. Én is eszem mindennap csokit egyes napokon eszem kb 660 gramm szénhidrátot + 250gramm fehérjét (ebben a növényi is benne van) és még zsírt is és szálkás vagyok mert kardiózom minden nap és súlyzós edzést is rendszeresen végzek. Azonkívül van rajtam nagyobb izomtömeg ami égeti el a kcal-t rendesen. OFF : De összes kalóriát számolni rossz ötlet mert nem tesz különbséget fehérje szénhidrát és zsír között. A fehérje kevésbé okozhat hízást pedig abban is van kalória. Ha fogysz meg kell őrizni az izomtömeget (jó esetben) is amihez állati fehérje kell ami ugyanannyi kalória mint a szénhidrát. Jobb ötlet megenni mindennap egy bizonyos mennyiségű fehérjét és a szénhidrátot számolni. Testépítők is így szálkásítanak de ez működik nem testépítőknek is. Lehet fogyni csokival de sokan keményen fogyókúráznak és izmot is adnak le amivel lassul az anyagcsere és nehezebben fogynak.
2017. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
660 gramm cht? Azt nem hiszem...én 120-at eszek 35 kg túlsúllyal, heti 3 edzéssel és csiga lassan fogyok. 660 gramm chtól 660 kilós lennél...
2017. aug. 2. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Márpedig van, aki 1000 gramm ch-val sem hízik... Vannak aktív és izmos emberek, akiknek rengeteg kalória kell... Nyilván nem ez a tipikus, de van ilyen s az előző hozzászóló izmos testről és aktivitásról beszélt, mindkettő elég jól fel tudja vinni a kalóriaigényt, még nem gyors anyagcserénél is, de persze az is benne lehet a pakliban, csak nem olyan számottevő, mint a másik két faktor, ha igazán rendes izomtömeg és sok sport van.
2017. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"660 gramm ch tól 660 kilós lennél". Bocsi de én tudom, hogy mennyit eszem nem te. Ez amúgy nem hihetetlen aznap lefutok körülbelül 20 kilométert + súlyzós edzés 1 óráig. 3 óra edzés/nap. Azonkívül van rajtam nem kevés izomtömeg + férfi vagyok gyors anyagcserével. A 660 gramm szénhidrát ebben az esetben nem okoz hízást. Felsoroltam mi miatt kell ennyi energia. Az előző írta, hogy van aki 1000 grammtól se hízik és igaza is van ebben. Azért mert te híznál más még nem.
2017. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!