Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hányt kcalt egyek?

Hányt kcalt egyek?

Figyelt kérdés
Szóval fél évvel ezelőtt lefogytam 16 kilót 1200 kcallal és napi 2 óra otthoni tornával. Meg 2 órát sétáltam mellette szóval el is égettem amiket egy nap ettem. Viszont emeltem a kcalon csak 100-zal aztán 200-zal és hízni kezdtem...gondolom ez koplalás volt akkor. Hullik is még a hajam. Aztán 72 kg-ra lefogytam ugye de most visszahíztam 80-ra olyan 1 hónap alatt. Ezt szeretném leadni viszont egészségesen hogy ne hízzak vissza. Középiskolás 17 éves lányka vagyok, sportolni nincs energiám, megmondom az őszinte igazságot, nem a kifogást keresem, de nincs erőm mikor 5-kor érek majd haza sötétbe szóval azt nem fogok most. Csak nem tudom jó ötlet-e így 1200 kcalt enni nehogy hízzak majd később ha lefogytam. Jó azért fél óra séta az benne van minden nap de azon kívül nincs mozgás, csak annyi ez a fél óra hogy negyed óra alatt elmegyek a suliba meg hazajövök. Egyébként nem hiszem hogy zsírba híztam 8 kilót, csak lett egy pici úszógumim szóval sztem hamar lemegy mozgás nélkül is meg nagy a súlyom, 166 cm vagyok és kb 80 kg. Mennyi kcalt egyek akkor ha ez a minimális mozgás lesz? Inkább lefogyok most lassabban de biztosan minthogy megint lefogyjak és visszahízzak. Jó a hízásomról én tehetek mert az utóbbi hetekben megettem napi 3000 kcalt legalább. De jó volt, most van is kedvem fogyni. Szerintetek mennyit egyek? Minden oldal mást ír.
2017. nov. 4. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

2500at ha tartod a súlyt, ha fogyni akarsz egyél 1600 kcalt.

És egy egy nap ehetsz 3000 is akár.

(Nem olvastam el a többit, túl hosszú bocsi)

2017. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem első körben ne az összmennyiséget próbáld csökkenteni, hanem a cukrot és a finomított szénhidrátot, és egyél több nyers zöldséget és rostot. Az gyanús, hogy napi 1300-1400 kalóriával már híztál, ha közben gyalogolsz is minden nap, lehet, hogy valami nem oké.

2017. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt is mindenki mást fog írni... Olyantól kérdezd meg (de csak egy valakitől), aki hozzáértő, és akiben megbízol, és aztán senki mástól ne érdeklődj tovább, hanem úgy csináld, ahogy ő mondta.
2017. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!