Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan vigyem fel a napi 500...

Hogyan vigyem fel a napi 500 kcalt 1100-re úgy, hogy ne hizzak sokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagy butaság volt tőle, hogy ennyi kalóriát ettem/nap.

Értelmes válaszokat várok nem pedig oktatást... :)



2017. aug. 27. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég kemény feltételei vannak annak, hogy valaki 1100 kcal mellett hízzon, az brutálisan kevés.


De ha mégis látsz rá esélyt, akkor elvileg fokozatosan emeld. Én nem támogatom, hogy továbbra is koplalj, én megemelném és kész, max. ha nagyon akarsz, mozogj valamit, csak ne sokat, mert ez kevés kalória ahhoz.

Remélhetőleg az anyagcseréd rendbejön s akkor tovább emelheted.

2017. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fokozatosan emeld és sportolj valamit. Pl először 700ra vidd fel.
2017. aug. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 28. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg napi 500 kalóriát fogyasztasz, akkor most erősen kapaszkodsz, hogy tudjál feküdni a padlón.


Ha felviszed 1100-ra, akkor normális mozgás mellett kb erősen sovány leszel.

2017. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
700re emeld fel,majd 2het mulva 900ra.Aztan igy tovabb enis igy csinaltam es nem hiztam meg de egy kcal mennyisegnek meg kell allni az lesz a sulytarto
2017. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
folyamatosan emeld hetente vagy kéthetente
2017. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is voltam hasonló helyzetben. Szerintem rögtön megemelheted 1100-ra, nem lesz tőle semmi bajod, nem fogsz hízni se tőle. Az 1100 is édes kevés, mlde meg fogja hálálni a szervezeted. Jobb kedved lesz, és több energiád. Viszont ha biztosabbnak érzed, ha fokozatosan emeled, akkor napi +200/300 kalóriával emeld. Szerintem nem kell hetekig állni egyen, aztán pár hét után újra emelni. Egyik napról a másikra is lehet a fokozatosság. Ami a legfontosabb NEM FOG TŐLE SEMMI TÖRTÉNNI. Nincs olyan ember aki 1100 kalóriától hízott volna
2017. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!