Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kcalt egyek?

Hány kcalt egyek?

Figyelt kérdés
Szóval nagy túlsúlyról van szó (én sem tudom pontosan 100kg körül) az esetemben és keveset mozgok viszonylag. Hány kcalt szoktak enni hogy hamar beinduljon a fogyás? Mennyi legyen a cél?
2017. okt. 29. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél 1200kcal/nap és mellette gyors tempóban sétálj 3órát/nap.

Később, ha lejjebb megy a súlyod, lehet tornázni pluszba, aztán kocogni.

De ha elkezded majd a tornát/kocogást, akkor ehetsz picit többet, ha úgy érzed, de ne túl sokat, max 1500/nap-ig vidd fel.

2017. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1600zal kezdj, nézd mi történik, ha nem megy le, 1400, fokozatosan vidd le. Sportot majd ha nem lesz rajtad sok felesleg.
2017. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint 100 kg túlsúly?

Huhh ehhez kéne egy kalkulátor, de anélkül mondjuk kiindulnék 3000 kcalból és mozognék. Ez nagyon hasraütés, SEMMIT nem tudok rólad.

Persze van, aki hatalmas deficitet is kibír.


Egyes oldalakon megtalálhatod, hogy a te adataiddal átlagosan mennyi az ember kalóriaigénye (bár az oldalak sem ugyanazt írják, de valami hozzávetőleges értéket csak ad). Ettől a saját értékeit bámulatosan eltérhetnek, persze, ezért kell kitapasztalnod s módosítanod, ha szükséges.

2017. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dehoogy én vagyok annyi..
2017. okt. 29. 19:33
 5/5 A kérdező kommentje:
vagyis valamivel kevesebb de mindig annyit mondok úgy egyszerűbb
2017. okt. 29. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!