Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így mikorra látszana valami?...

Így mikorra látszana valami? 15 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

160 centi és 63 kiló vagyok. Óvodás korom óta sportolok, jelenleg küzdősportot űzök 4 éve.

Szóval:

1600 és 1900 kalóriát vinnék be egy nap(a kettő között).

Heti 4 edzésre járnék, ezek 1,5 vagy 2 órásak.

Kétnaponta ilyen edzőgépen csinálnék gyakorlatokat: [link]

60kg-val.

Fekvőtámaszból, felülésből, guggolásból emellett megcsinálnék 60db-ot, aztán 5kg-s súlyzókkal csinálnék néhány gyakorlatot, húsz-húszakat.

Minden nap után lenne pihenő, és emellett lenne a heti 4x-i edzés.

Így mennyi idő alatt látszana valami eredmény?

(Korántsem biztos, hogy be fogom tartani, de tervnek milyen?:D)



2017. nov. 19. 19:36
 1/1 Whitewolf19 válasza:

Most ne haragudj.. hogy koránt sem befogod tartani szöveg után mi hogy válaszoljunk?

A kalória bevitelnél meg figyelj a makrotápanyagok arányára. Ennek egy kicsit olvass nyugodtan utána, a shop builderen van pár jó cikk például.

Tehát jársz küzdősportra és emellett végeznél még erőnléti és súlyzós edzéseket?

Heti 4 edzésnap egyébként megfelelő. Eredmények pedig annak tükrében látszanak majd, hogy mennyire tartod be a programot. Havi szinten egyébként érdemes figyelni, mert látszata kell legyen.

Súlyokkal még óvatosan edz, mert 15 éves vagy csak és fejlődik még a test, noha 13 éves korra kialakul az az izomfejlettség ami lehetővé teszi elvekben, ettől azért még nem árt vigyázni.

Állíts össze egy edzés tervet is nyugodtan, az jó hogy alap gyakorlatokat is megadtál mint a guggolás. Esetleg ha van lehetőséged még felhúzást és fekvenyomást is végrehajtani akkor szerintem az is mehet.

Ha van kérdésed, privátban is felteheted.

F/22

2017. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!