Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki mondana nekem napi 5...

Valaki mondana nekem napi 5 étkezéses étrendeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok,lány,161cm,70kg. Tavaly óta 60kg-ról ennyit híztam... szeretném újra visszakapni a régi súlyom. Valaki aki ért hozzá tudna nekem napi 5 étkezéses étrendet írni? Illetve azt hogy az adott étkezésnél hány kaloriát fogyasztok és hogy egy nap mennyit kéne.Segítsen valaki pls... mindig neki kezdtem de soha nem tudtam tartani mivel néha egy nap alig ettem másik nap meg bezabáltam minden szart.. nem volt egységes és mindig feladtam.. volt olyan hogy hányattam magam.. kondiba jártam egy ideig de azt is feladtam mert időm sincs suli mellett meg nem is szerettem csinálni..szóval valaki segítsen hogyan kezdjek neki? Mikor mit és mennyit ehetek? Szeretném ha eredményes lenne mert elegem van abból hogy soha nem sikerül...

2017. nov. 17. 23:03
 1/7 anonim válasza:

www.kaloriabazis.hu


Állítsd be a célsúlyt, a céldátumot. Állítsd be a jelenlegi adataidat.

Aztán a rendszer megadja hogy mennyi kalóriát vihetsz be aznap.

Ha beütsz ételeket, kiírja miben mennyi van.

Egy hete csinálom így. 2 kg fogytam. Napi mozgásom az csak sok séta.

2017. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazan akarok ilyen appokat hasznalni.
2017. nov. 18. 07:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez nagy segítség.Hát ha ennyit sem akarsz tenni, hogy kiszámolod a kalóriaszükségleted....Gondolom sokszor van a kezedben a telód...egy perc bepötyögni mit ettél, a rendszer számol helyetted.Az étrend meg mindenkinek más, van aki ezt szereti van aki azt.
2017. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiába írna neked ide valaki napi 5 étkezést. Az csak 1 napos, amit pár nap után megunnál és kizabálnád a hűtőt. Ingyen pedig senki nem fog írni étrendet. Ha hajlandó vagy érte fizetni, akkor egy táplálkozási tanácsadó szívesen megírja neked.
2017. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te nem igazán akarsz ilyen appokat használni de mi írjunk neked. Hát mi sem akarunk neked igazán írni. De számolhatsz kalóriát papíron is egy füzetben. Leakarsz amúgy fogyni?
2017. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adok egy jobb tanácsot. Iktasd ki azokat a dolgokat amiktől 10 kilót híztal. Biztos volt oka. Csoki, süti. És mellette sportolj.
2017. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a MyFitnesspal-t használom. Ha rögzíted, hogy miket eszel, iszol, mennyit mozogsz, nagyon könnyen rá lehet jönni, ha valami rossz szokás okozza a hízást. Ha nem jössz rá, mutasd meg pár hét rögzített adatát egy dietetikusnak.

Amúgy a szervezetnek kiegyensúlyozott kalóriabeveitelre van szüksége, az semmiképp nem jó, ha egyik nap koplalsz, másik nap meg teleeszed magad.

Fontos az is, hogy elég vizet igyál (min. 2 liter) és eleget aludj.

2017. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!