Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy kell nem megtiltani?

Hogy kell nem megtiltani?

Figyelt kérdés

Ezt a nem megvonásos dolgot hogy értik? Mit lehet megengedni? Mit lehet minden nap?  10 kilo feleslegem van...csak ugye mondjak hogy nem jo ha mindent megvonok. Akkor hogy kell és mit ehetek? Milyen időközönként? Van olyan édesség amit naponta lehet enni?

17 lany


2017. nov. 28. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra értik, hogy nem kell megvonni semmit, hogy bármit ehetsz, de mértékkel. Tehát változatosan, de nem sokat. Ha deficitben maradsz, fogyni fogsz, bármit eszel. Persze legjobb, ha egészséges ételeket fogyasztasz, de lehet enni mást is. Ez a Te dömtésed.
2017. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
havi 1 torta pl belefér bőven
2017. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindent lehet enni, de kevesebbet egyél belőle, mint eddig.

érdemes naponta 5x enni: reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. próbáld kerülni az édességeket, napi 1-1 kicsit ehetsz mondjuk... de próbálj inkább egy almát enni csoki helyett, vagy diót, mandulát (ezekből is keveset, max 1 kis marékkal)...

2017. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek fix szabályok... Olyan ember is van,aki jobb, ha bizonyos dolgokra rá se néz, mert elszáll a kalóriákkal. Én pl. addig eszem az aszalt datolyát, amíg van. Soha többé nem veszek fél kilót egyszerre... Másból prímán megy kevés, csoki, banán... Ehetem mindennap őket, semmit nem kavarnak be az 5-10 grammjaikkal.


Nekem minden szénhidrátszegény édességem olyan, amit naponta ehetek. De ez nagyon egyéni. Ha betervezed a napodba s nem veszélyes (nem kezdesz tőle ámokfutásba, illetve evésbe :D), OK.


Nyilván nem vonunk meg mindent, az totális böjt lenne, amibe hosszútávon belehal az ember s csak extra esetben marad egészséges a lefogyásáig. De sok ételcsoportot ki lehet zárni egy életre, ha az ember alkalmas rá. Sokan mondják, hogy jaj, dehogy bármit is kizárj. Nos, nekik nem muszáj, de én bizony sok dologgal megtettem és nem bántam meg. A fogyás jó esetben sokkal rövidebb, mint az élet, arra az időre még keményebben lehet fogni magunkat. Akinek ez nem szükséges, az örüljön...


Milyen időközönként? Általában előnyös, ha mindennap eszel. Ennyi. Hogy hányszor és mikor, az a te döntésed, sokfélék vagyunk.

2017. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!