Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez lehetséges, vagy nem?

Ez lehetséges, vagy nem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy pl: a napi 1000 kaloriat úgy viszem be h eszek rendesen mindent de nem lepem túl a napi 1000et ugyanúgy lehet fogyni?! Mármint olyan kajakra is ertem h tésztafelek, pizza, hús..szvl minden csak mertekkel és beleferjen az 1000 kaloria
2017. nov. 30. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Fogyás szempontjából mindegy mit eszel, viszont egészség és mennyiség szemponjából nem.

Pl. egy tábla csoki 500 kcal, abból egy halom egészséges kaja kijön, hús rizs zöldség kombó például.

2017. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert en fogyni szeretnek de viszont ezeket a salátákat meg párolt zoldsegeket stb nem szeretem ezért kerdeztem.
2017. nov. 30. 12:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, lehet úgy is fogyni, hogy 1000 kalóriát eszel és tök mindegy, mi az. Az egész fogyás a fizikán alapul. Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amit elégetsz, akkor fogyni fogsz!
2017. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, csak nem egészséges, ha sűrűn eszel ilyeneket.

Főzeléknek vagy rizzsel keverve sem szereted a zöldségeket? Fontos lenne, hogy sok zöldséget, gyümölcsöt egyél.

Ja, akkor már legalább gyümölcsöt.

De a hús az jó, az is kell, csak a lisztes, cukros ételek kerülendők, de mondom, attól még lehet.

2017. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt szeretem, a zoldsegek közül csak a repat azt is csak nyersen más zoldseget nem.
2017. nov. 30. 13:38
 6/10 anonim válasza:
Persze, úgy is le fogsz fogyni. Csakhogy mellette egy csomó hiánybetegséged alakul ki. Jobb híján vitaminok, ásványi anyagok szedésével pótolhatod, de a rostokat csak zöldségek, gyümölcsök fogyasztásával tudod bevinni. Préselj leveket, ha máshogy nem szereted őket.
2017. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A répa az jóó, minden este egyed tojással vagy zsírszegény túróval. Én is azt szoktam, bár nem fogyózom, de imádom a nyers sárgarépát, de váltogatom nyers káposztával:D

Viszont így tényleg ajánlott vki vitamint szedni, mert előbb vagy utóbb beteg lehetsz.

Rostnak meg tk, magvak, rozsos kenyerek, (barna) rizs, hajdina, köles, durum tészta stb.

2017. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*vmi

**magvas

2017. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat:)
2017. nov. 30. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Öntettel szósszal jobb a zöldség is 😊
2017. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!