Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő fogyókúrás étrend? Lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés

Reggelizni nem szoktam (sem időm,sem kedvem) de kávét iszom (45 vagy 74kcal attól függ milyet)

Ebéd:cityfoodnak a viták menüi vagy húsleves. Általában igyekszem 600kcal alattit rendelni 1x2x a héten van egy 7-800 is,viszont 1x leves ami csak 250-300.

Vacsora joghurt vagy joghurt és/vagy gyümölcs esetleg 1-2x a héten 1főtt tojás+abonett,rántotta 2-3 tojásból. (joghurt ital b 250kcal a többit nem számoltam még)

Alap kalória szükségletem 1600 fölött picit,van hogy mozgok van hogy nem ez változó. 21kg-ot szeretnk még leadni szerintetek igy menni fog?


2017. nov. 30. 13:42
 1/8 A kérdező kommentje:
*viták menü
2017. nov. 30. 13:43
 2/8 A kérdező kommentje:
Vitál. Na igen a telefon javít 😅
2017. nov. 30. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes,csak egyél több zöldséget,nem a fogyásod miatt,hanem azért mert jön a tél és kell a vitamin.
2017. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Zöldséget is szoktam,a vitál menü sokszor zöldségek,csirke,joghurt öntet 😊
2017. nov. 30. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek mellett mozogsz is akkor 100% fogyás
2017. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Este már nem nagyon kéne gyümit enni, mert ugye a cukortartalma miatt, helyette inkább zöldséget a joghurthoz vagy zsírszegény túróval is eheted, tojás is jó.

Még egy 10órait bedobhatnál(főleg, hogy nem reggelizel), ilyenkor ehetnél gyümit, olajos magvakat pl, ezek jót tesznek az egészségnek.

Persze így is fogsz evvel fogyni, csak tanács.

Sok sikert, kitartást!

2017. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 leginkább savanykásabb almára narancsra gondoltam,nem 1kg banánra. A zöldség nem megy már le este mert sokszor az ebédben van már úgy érzem magam mint egy nyúl vagy tengerimalac ennyi zöldséggel 😂 megnzem majd jobban akkkor miben mennyi van 😊
2017. nov. 30. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra sose igyál kávét, egészségtelen.
2017. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!