Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez még fogyókúrás "étrend"...

Ez még fogyókúrás "étrend" vagy súlytartó inkább?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Diétázom edzés mellé, de úgy érzem, hogy ma picit sokat ettem. 170cm/18L és 57kg

Reggeli: 1db narancs (nem tudok reggelizni, de valamit muszáj ennem iskola előtt).


Ebéd:

-2db tükörtojás (teflonban sütve zsiradék nélkül), 20g bébirépával


Uzsonna:

-100g fehér kenyér (lemértem)

-90g kisteleki ömlesztett sajt (tejszínes)

-45g kisteleki metélőhagymás tömlős sajt.


Vacsora:

-1 kész adag (335g) turbó d. meggyes turmix


Nassolás napközben:

-Mizo krémkaland csokoládé puding (110g)

-Rolly szamócás túródesszert (30g)

-Milli krémtúró meggyes (90g)


Napközben kb. 2.5l folyaédkot fogyasztottam és megittam 7dl tejet (nagyon igénylem valamiért, próbálok leszokni róla).

Sport ma: 1 óra spinning edzés (emlékeim szerint 600-700kcal körül égettem el), 10 perc itthoni súlyzós edzés és 1.5 óra séta gyorsabb tempóban.


Bevitt kalória a kalóriabázis szerint: 1455kcal +a tej

Fehérje:72g

Szénhidrát:162g

Zsír:57g



2016. máj. 18. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
EEz rendkívül fogyókúrás... De súlyod alapján nekied inkább híznod kellene.
2016. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazából az elsődleges célom nem a fogyás, hanem az alakformálás. A testzsírszázalékom magas viszonylag.

Viszont az alakformáláshoz diéta is kell, szóval nincs mese :)

A naski miatt aggódtam egyébként.

2016. máj. 18. 18:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát elvileg bőven kalóriadeficitben vagy, főleg a mozgás miatt.

Mi lehet az a "viszonylag magas" testzsír%? Mert ilyen kis súllyal kétlem, hogy 30 fölött van, alatta meg még teljesen normális.

2016. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ez nagyon rossz étrend.

Egy puding és két krémtúró? Minek? Három nasi egy napra?

Napközben sem ettél semmi normálisat, ami hasznos lenne és amitől jól lehetne lakni, a tojáson kívül. Mi az a turbó? Abban legalább van valami fehérje?

Egyébként valóban nem kéne fogyókúráznod, sovány vagy.

2016. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
turbód por, az egy szemét szar, 50% szójafehérje 50% cukor
2016. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha valóban magas a testzsírod az max. azért lehet, mert össze-vissza eszel mindent, csak normális kaját nem.
2016. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Diétázol?

Fehér kenyérrel és pudinggal??????

Beszarás!

2016. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem szoktam ennyit nassolni, viszont nehéz napok alatt hamar bűnbeesek. Talán belefér havonta 2 napon keresztül.

A fehér kenyeret nem ettem eddig 6 hónapon keresztül és ma úgy döntöttem, hogy eszek egy szeletet.

A többi pedig általában így szokott lenni. Sok tojást eszek és zsírszegény túrót.

A testszsír annak köszönhető, hogy évekig a kisujjamat sem mozdítottam meg, szóval volt hova feljönnie a sok pizzának meg hamburger ek. Előzőleg (fél évvel ezelőtt) 68kg voltam és gyorskajákon éltem.

2016. máj. 18. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez akkor is nagyon kevésnek tűnik.

Főleg, ha mindig ezeket eszed.

Zöldség? Hús? Normális főtt ételek nincsenek?

2016. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Oké, kérdező,de ha csak ezt a napot látjuk, akkor nem tudhatjuk, hogy ez egyszer történik meg havonta meg félévente és máskor máshogyan eszel... Nekem is vannak hajmeresztő napjaim, amiknek közük sincs a normálishoz, nyilván nem azok határozzák meg, hogy mi történik a súlyommal és az egészségemmel. Bár nekem a legfogyókúrásabb napjaim is sütivel vannak tele, csak jóféle sajátokkal :)

Sokunk eljut odáig, hogy ha már édességet akarunk enni, az ne cukros vacak legyen. Annyira pofonegyszerű viszonylag egészséges édességet készíteni percek alatt, minek kész, bolti cukros izéket venni, ha kicsit is számít az egészségünk s még fogyni is akarunk?


A kalória, ahogy már más is írta, nem sok. Ha formásodni akarsz, nem ártana a kalóriatöbblet, az izomépítéshez alapesetben az kell, bár kezdőknél még mehet nélküle.

2016. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!