Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Holnapra ez az etrend jó...

Holnapra ez az etrend jó lesz? 🍽☕

Figyelt kérdés

Szoval...58kg voltam 1 honapja azota leadtam 3kg-t igy vagyok 55kg

Szertnék január végéig 50kg lenni,mivel eleg alacsony vagyok.(Persze nem eheztetessel)


Reggeli:Kave,2-3 db diabetikus keksz

Ebed:Kis adag turos teszta,porkolttel

Vacsora:Update 1 feherje shake

Esetleg nasinak lehet eszek gyumolcsot


Es este 15 -20 perc futas



2017. dec. 3. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én még kipótolnám egy kis szalonnával vagy véres hurkával a vacsorát.
2017. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a makrokba mar nem fer bele,mert a sulyvesztes a cel,il.eleg zsiros a szalonna es a vereshurka is,radadasul nem is szeretem oket😬😀
2017. dec. 3. 20:51
 3/8 anonim válasza:
31%

Az upadet dolgot hagyd ki, az egy szemet.

Es ha nem is sportolsz nagyon szerintem a feherje felesleges. Amugymeg a napi feherjet tudod fedezni a hubelyesekbol. Esetleg puffasztott amaranttal.

Mindenkepp 3 orankent egyel igy mozgasban tartod a gyomrod. Ergo folyamatosan emeszt es nem raktaroz. Szoval, reggel szerintem pl. sos zabkasa, vagy edes. Amelyiket szeretned. Magas rosttartalma miatt sokaig kitart. Tizorai gyumolcsok. Ebed, burgonyapure, parolt zoldseg, rizs, ha eszel hust csirkemell. Uzsonna, joghurt, humusz martogatos zoldsegekkel lehet repa zeller uborka esetleg rozskenyer, vacsora indiai dahl rizzsel.

Ezek csak peldak, de itt jelen van a huvelyes mint feherje, rost, vitamin blablabla. Es az esti futast is birni fogod tovabb is ha nem csak napi 3x etkezel 2 emberes adagokat. Hanem sokszor keveset. Tulfogod elni a napot lehet beled sem fog ferni viszont legalabb a beled mozgasban van az a fontos.

2017. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem eszek 2 emberes adagokat😂

Igazabol fel adagokat eszek

2017. dec. 3. 21:34
 5/8 Unikornispata ***** válasza:
90%
Túrós tészta pörkölttel?
2017. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Annyiszor eszel,ahányszor akarsz,nem ettől függ a fogyásod,ha 6 étkezés,ha 2,teljesen mindegy.

"Egyél 3 óránként,hogy mozgásban tartsd a gyomrod"

:))),ez a legnagyobb hülyeség,ami hallottam,főleg ez a 3 óránkénti étkezés a lerágott csont,rá kellene már erre ébredni.Ha a nap végén megvannak a makrotápanyagok és kalóriadeficitben vagy,akkor fogyni fogsz,ennyi.

2017. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Unikornispata ***** válasza:
90%
Utolsó!Ráadásul nem biztos,hogy jó a gyomornak és a bélnek,ha sosem pihenhet.
2017. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6 és 7-el egyetértek , szerintem is felesleges a napi 5-6 étkezés ,túl macerás és nem feltétlen jó a gyomrodnak sem,hogy folyton emésztenie kell. De nyilván úgyis lehet fogyni meg másként is.

A napi kajád meg igazából jónak tűnik.

2017. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!