Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csináljak hogy lefogyjak...

Mit csináljak hogy lefogyjak 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék legalább 5 (ha nem több) kilót fogyni január 16-ig. Mivel akkor lesz egy esemény ahol szeretnék jól kinézni. Szóval miket tudnák csinálni hogy lefogyjak? Jelenleg heti 5× járok edzésre (atlétika, úszás) és kb 1000 kcal-t viszek be 1 nap. Mit ajánlotok még? Lehetőleg semmi káposzta diétát és hasonlót nem szeretnék csinálni, mivel a szüleim nem hiszem hogy enged engednének fogyni viszont én szeretnék.

2017. dec. 11. 19:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem hogy vegán vagyok
2017. dec. 11. 19:57
 2/5 anonim válasza:
1000kalóriát viszel be és nem fogsz?? NE egyél semmi féle édességet, fehér kenyeret. Ha ezt betartod akkor szerintem kész a diétád mert heti 5 edzés az eleget éget és mellete meg 1000kalóriát viszel be az szerintem nagyon kevés, így is.
2017. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kenyeret, és édességet már egy jó ideje nem eszek
2017. dec. 11. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
próbálj húst enni. garantáltan lefogysz
2017. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vegán vagyok szóval biztosan nem fogok húst enni
2017. dec. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!