Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy 1 hónap alatt...

Lehetséges hogy 1 hónap alatt lefogyjak 10 kilót? 164 centi magas vagyok, es most 56,6 kilo. És 47 kilosan éreztem jól magam magam a bőrömben.

Figyelt kérdés
Legutóbb 58-ról fogytam le 47-re, de akkor anorexiás voltam. És meg is kaptam a büntetésem érte, mert vissza is szedtem amit ledobtam vele. Most viszont egészséges uton szeretnék lefogyni. Most fogok nekiállni a FIT FEELGOOD diétás italpor fogyasztásának. 2 hetes kúra lesz. Esetleges valakinek tapasztalat? Ha emellett mozgok rendesen, akkor lemehet 10 kilo 1 vagy 1,5 hónap alatt?

2015. ápr. 30. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog. Főleg, hogy jó a súlyod. Háj az lehet rajtad, de izom akkor nem sok lehet...


Egy exanorexiás amúgyse kezdjen őrülten drasztikus fogyózásokba.

Az NEM egészséges.

2015. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Márminthogy a drasztikus fogyás nem egészséges, de egy exanorexiásnak különösen veszélyes!
2015. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 kg alá semmiképp ne menj. 0,5 kg / hét ütemet javaslok, így kb. 3 hónap múlva érsz el 50 kilóig. A gyors fogyás során valószínűleg jelentősebb mennyiségű izmot veszítesz. Diétás italporok helyett meg egy jól összeállított étrend kellene, ha mindenképpen fogyni akarsz, ugyanis a súlyod normális.
2015. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 30. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!