Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy ezzel a...

Lehetséges az hogy ezzel a módszerrel 1 hónap alatt lefogyjak 4-5 kg?

Figyelt kérdés

Tehát, heti 3x jarok intenziv box edzésre es melette heti 3x vegzek sajat testsulyos edzest.

15 eves vagyok 180 cm 76 kg. Suliba járok tehat oda is kell valamit vinni, viszek alt. 3 narancsot vagy almat vagy melle grapefruitot. Reggelire megeszek egy barna zsemles szenyat, ebedre kinai vagy ranotta vagy virsli, vacsi altalaban rantotta vagy virsli vagy tehenturo egy picit lekvarral es melle egy joghurt. Neha van husi salataval akkor azt eszek sokat. A kinai amugy rizsbol all es hagymascsirkebol.

Elore koszonom a hasznos valaszokat :)



2016. márc. 4. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem én nem tudnék ennyi idő alatt ezzel a táplálkozással ennyit fogyni,max 3-at,de nem tudom,hogy a szervezeted hogy reagál erre.Az adagoktól függ pl hogy mennyi az a kínai. :) Sok sikert!
2016. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú, hát itt szerintem van egy pár kivetnivaló. 3 narancs/alma vagy grapefruit elég sok cukor egy napra annak, aki fogyni vágyik. Ehelyett azt javasolnám, hogy 1 db gyümölcsöt vigyél és egy natúr joghurtot vagy kefirt mellé. A virsli nem ajánlott diéta alatt, elég ránézni az összetevőire és leesik a probléma. A kínai abban az esetben rendben van, ha otthon készültről van szó, tehát tudod mi van benne (bár a rizs helyett mégis csak jobb lenne a zöldségköret). Emellett hiába eszel pl csak salátát csirkemellel, ha folyamatosan túleszed magad. Salátából se lehet annyit enni, amennyit akarsz, csak azért, mert "zöld", főleg ha ott van benne a hús is. Tehát javaslom a kicsi adagokat, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora étkezéseket jót tesz, ha rendesen megtartod. Szénhidrátból csak a jó minőségűt fogyaszd (teljes kiőrlésű lisztből sütött kenyér, barna rizs, zabkása, babok, lencse), sok fehérje (tojás, csirkemell, sovány túró, joghurt, kefir, sovány tej, hal, mozzarella, magvak- pl mandula, kesudió, napraforgómag, tökmag).
2016. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de akkor mit vigyek suliba? Barna kenyeres szendvics, pufasztott rizses szendvics?
2016. márc. 5. 11:30
 4/5 anonim válasza:
Amiket eddig írtak étrendeket, azok jók. De ezek mellett igyál zöld teát. Az sokat segít :)
2016. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) rendben fogok csinalni teat is!
2016. márc. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!