Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha reggel 6kor kelek akkor...

Ha reggel 6kor kelek akkor sem ehetek tobbet a napi kcal-szuksegletnel?

Figyelt kérdés
Hetkoznap suli miatt mar 6kor elkezdem enni a kcal keretet.Hetvegen 12kor kelek es mar ebedelek is szoval akkor kezdem meg a napi 1900as keretet.Na most,ha en reggel hatkor kelek es mar delig megeszem kb majdnem a felet a napi keretnek,de viszont hetvegen az ebeddel meg a felet sem eszem meg,akkor ez hogy van? Nem ugy hogy ha korabban kelek akkor ehetnek tobbet hetkoznap? Mert hetvegen 1900at eszem es szintw egesznap otthonvagyok.Hetkoznap viszont suli ide oda jarkalas haverok es ugyanannyit eszem.17/L
2018. jan. 3. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ezèrt ehetsz nyugodtan 2100at
2018. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 6 kor kelsz nem kell rögtön reggelizni, ráérsz 8 kor is. És egy szendvics kb 2-300 kalória. Szóval te ezek szerint sokkal többet eszel reggel?
2018. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, köze nincs hozzá. Ha 7-kor, ha 2-kor kelek, hasonló a napi kalóriaigényem, nyilván nem ehetek többet korai keléskor (más kérdés, hogy én 3-ig eleve nem eszem, de ez nem számít itt).


Ha a korai kelés nagyobb aktivitással párosul, az persze kicsit más. Ehetsz hétközben többet, ha neked az úgy kényelmes. De ehetsz a legaktívabb napokon is annyit, mint a lustákon, csak az átlagos kalóriaegyenleg legyen jó.

2018. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2: Gondolom, nagy a reggelije, igen. A párom 1200 kcalt eszik reggel 6-kor, mert kell neki az energia. Ez messze a legnagyobb étkezése. Vannak ilyen emberek, sőt, van, aki csak reggel eszik. Ez egyéni és egészen enyhe túlzással nem számít, hogyan osztjuk el az ételt, csak legyen nekünk megfelelő.
2018. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Oké de gondolom a párod nem fogyókúrázik. Nem hiszem hogy egy kiegyensúlyozott fogyókúrába reggelire 1200 kalóriát kellene enni.

És kár olyan példát felhozni hogy van aki kevesebbet eszik később. Ez a kérdezőre nem vonatkozik hiszen hiába eszik többet reggelire kevésnek érzi, nem sikerül beosztani.

Kérdező! Én csökkenteném a reggelire szánt kalóriát. De valami más kajákat kellene kipróbálnod ami jobban eltelít. Mit eszel reggelire ami nem elég? Lehet neked valami más jobb lenne. Pl én a tojással nem lakom jól soha, hiába jó másnak.

2018. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: De, fogyáskor is ekkora a reggelije, szüksége van rá. Inkább a vacsorát hagyja ki, arra képes. Persze a kalóriaigénye sem kicsi. Nekem az, mégis muszáj vagyok minimum ekkora első étkezést tartani, ha nem akarok éhezni. Teljesen egyéni, kinek milyen elosztás jó.


A kérdező nem írta, hogy kevés lenne neki a reggeli. Igazából semmilyen problémát nem írt, csak a tényt közölte, hogy az ebéd után egészen eltérően áll a kalóriákkal. Amivel nem tudom, mi a gond vagy van-e vele gond egyáltalán. Tény, hogy különbséget okoz a napjaiban és sokan vagyunk, akik inkább a hasonló napokat szeretjük.

2018. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!