Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegnapi napom, sokat ettem?...

Tegnapi napom, sokat ettem? Mit egyek ezen a héten?

Figyelt kérdés

Reggeli:

3 szál virsli(3x60gramm, 3x170kcal) egy szelet molke aktiv kenyérrel és egy fél zsemlével + 2-3tk mustár és 2 csésze citromos tea.

Tízórai: ez a süti: [link]

Ebéd: 2 szelet rántott sajt(tescos mirelit) + 2ek tartár(mustár, 20%-os tejföl só, bors) + 2 "merőkanál" rizs, vagyis ilyen fa lapát szerűség.

Uzsonna: melegszendvics 1 zsemléből(margarin, 1-1párizsi, 3-3szelet paprikás szalámi, sok trapista sajt)

Vacsora:ilyet csináltunk, ennek a negyedét ettem meg: [link]


Napközben még ettem pár szem chipset meg diót, egy epres activiát 2 babapiskótával.


2018. jan. 22. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A felsorolt ételek energiaértékét nem fogjuk kiszámolni helyetted. De ha tudnánk, akkor sem tudnánk érdemi tanácsot adni, mert semmilyen adatodat nem adtad meg.
2018. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem tűnik vészesnek. Azt te tudod, hogy ez több-e, mint a kalória kereted és hogy mennyivel több.

Semmit sem kell tenned. Csak egyél a kereten belül a többi napon. Egy nap semmit sem számít!

2018. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Na most ebből amit te felsoroltál én egyedül a molkét és esetleg a rizst enném meg...ez az összeállítás botrányosan egészségtelen ne haragudj.

Ahogy olvasom csupa gyors felszívódású szénhidrát (a molke kivételével), mirelit kaja, virsli,párizsi, paprikás szalámi,transz-zsírsavak tömkelege...csupa olyan dolog amire a szervezetednek semmi szüksége.

Na mind1 te tudod.

Ezzel az étel összeállítással is lehetne fogyni,de mondjuk nem ártana tudni férfi vagy nő vagy?!

Ha nő akkor ez biztos,hogy sok. Ha férfi akkor talán elmehy a kalória,de kiszámolni én sem fogom helyetted.

irány a kalóriabázis.

2018. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csak a kalóriákra és térfogatra ügyelj amikor fogyózni, vagy egészségesebb életmódot szeretnél. Figyelj az összetételre és minőségre is.


Amiket felsoroltál az totál tragédia. Ne várj teljeskörű megoldást egy hozzászólásban.

2018. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!