Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (tegnapi grill husis vagyok...

(tegnapi grill husis vagyok :D ) Sokat ettem ma, egyek még ma valamit?

Figyelt kérdés

Ma egy kicsit elszaladt velem a ló , reggelire ette egy kinderbuenot(egy csomagban 2 szál van , egy szál 122kcal tehát az egész 244 ).Ebédre a tegnapiak szerint ezt csináltam :(mozarella köré tekertem csirkemell filék a köré pedig bacont ) Nagyon fincsi volt ! :)

plusz még ettem 2 szelet piskótát + 1 db After Eight csokit (35 kcal )

hány kcal ettem ma ? Tényleg sokat ettem ? egyek ma még valamit ?


2011. jún. 26. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ha fogyózól akkor elég hülyén csinálod. Ez csak egy vélemény. Ha nem akkor meg tök fölösleges ilyen kérdésekkel a népet lefárasztani.
2011. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen egyél
2011. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csokit, az elengedhetetlen a diétában...

egyél nyugodtan, teljesen mindegy, hogy mennyit eszel, ha az a kevés is szemét

2011. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges így fogyókúráznod. Sanyargatod magad, utána összeeszel mindenfélét. Mivel még hosszú a nap, feltétlenül enned kell valamit, de pl. csak zöldséget.
2011. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eddig kb 694 kcal-t ettél ma.Hát ügyesen csinálod...A bacon az tudod mi??szalonna.Ha fogyni akarsz minek eszel szalonnát?a Mozarellába 215 kcal van.Maga a kalória amit ettél nem sok inkább az a gond hogy több szénhidrátot vittél be a szervezetedbe mint fehérjét.
2011. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elég rosszul csinálod, tényleg.
2011. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez hülyeség, mert mindegy hogy mennyi kalória van a mozzarellában, fehérje, pont hogy a kevésbé zsíros sajtok közé sorolható, szóval pont nem attól fog elhízni. Reggelire nem Kinder Buenót kéne enni, hanem teljes kiőrlésű kenyeret, valami sonkával és zöldséggel, de ezt már a múltkor is mondtam xD És a köret nélküli kajálást se az ebédre értettem, hanem a vacsorára, és az After Eight meg a piskóta helyett nyugodtan mehetett volna inkább normális ebéd. Ahhoz képest, hogy múltkor leírtam az egész fogyókúra lényeget, és te azt válaszoltad, hogy igen, ezt már régen tudom, nagyon nem úgy látszik xD
2011. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!