Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki számolják, ti mennyi...

Aki számolják, ti mennyi kalóriát esztek naponta? Mennyit fogytatok, mennyiről indultatok, mennyi a célsúlyotok? Makrókat is nézitek? Kort és nemet is legyetek kedvesek írni!

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10 vagyok: nézem a makrókat is, már úgy belejöttem, hogy több mint két hete folyamatosan jók az értékek.

170 cm magas vagyok.

2018. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3000kcal+-200, 62kg-ról jöttem fel kb82-re, nemsokára szálkásítok kicsit, mert kezd előnytelen lenni a zsírtömeg, 1800kcal-al fogom elkezdeni, aztán meglátjuk hogy mennyit kell változtatni.
2018. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

1500 kalóriát eszek egy nap. 90 kilóról indultam és eddig 20 ment le, tehát 70 vagyok. Nézem a makrókat is

17/L

2018. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, 158 cm magas és 81 kg-ról indultam. Ez ugye nagy súlyfelesleg. Kalóriabázist használok, nem vesz túl sok időt így igénybe a számolgatás és meg vagyok vele elégedve.

Nem eszem húst, halat, tojást, elvétve fogyasztok tejtermékeket.

Ügyelek a megfelelő mennyiségű víz fogyasztására, napi 3 litert próbálok mindig meginni.

Igyekszem nagyjából 1200 kcal-t bevinni mindennap, néha túlmegyek rajta, néha nem érem el. A zsír egy kicsit mindig túlmegy, 120 gramm ch alatt próbálok maradni mindig, fehérje 50 gramm sajnos nincs mindig meg.

Az első hét alatt 1,5 kg ment le, akkor mindennap tornáztam mellett, ezen a héten ez elmaradt, de igyekszem pótolni sok sétával és hamarosan visszaállok remélhetőleg a tornára is.

Körülbelül 60 kg a cél, de igazából a centik fognak majd számítani, azt majd az első hónap után mérem újra.

2018. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

szia 18 vagyok és lány 170cm és 145-150kg voltam. 4 Hónapja tart az életmód váltásom ne fogyókúra az csak ideiglenes dolog... Eleinte számoltam a kalóriát napi 1500-2000 kaloria bazis segítségével de olyan 2 hét alatt meguntam mindig irni hogy mit eszek stb. Úgy oldottam meg hogy mindenhez egy bogre zöldséget eszek nagyrészt borsót, olcsó finom huvelyes telit is mellé répa vagy brokkoli...

Nekem egy napi kajám így nézzki : reggel 1pohár citromos víz, fekete kávé valami gyümölcs... tizorai 3tojás főzve egy kevés köles paradicsom reszelt répa saláta gomba uborka salátának elkészítve 2pohár citromos vagy narancsos víz.

Ebéd valamilyen hús ami nem zsíros+bulgur most a best ehhez egy bogre fagyasztott zoldseg megparolom meg izesitem... desszertkent natur joghurt bele vágok vagy reszelek almát én nagyon szeretem ja és kihagytam leves! Szinte bármilyen én legtöbbször zöldég levest szoktam... tízórai..vegánok nagy kedvence banán fagyi valami isteni kókusz tejjel amit házilag is simán megcsinálhatsz! Vacsi nálam 2 tányér leves zöldséget piritok főtt tojással vagy egy kis virslivel.Van hogy kevés ilyenkor joghurtot eszek cerbonát abonett kenyeret vagy szimplán gyümölcs salit és sok citromos, lime, narancsos vizet... kb 1500-2000 lehet..

Utálok mozogni. Halál cikinek élem meg és rossz hogy izzadok. Tudom ott az uszoda de kegyetlem bőrbetegségem van sose tudtam nyilvános helyen uszni... Így a sajátos környezetembe 4hónap alatt 90kg-ra fogytam ahogy perpill csinálom... nekem a cél 75kg szinte olvadnak a kilók aminek nagyon örülök.Bőröm sose volt még ilyen feszes narancsbőr szinte alig van napi mozgásom 2-3 óra séta. 10perc gyors séta 10perc normál ezt váltva. Remélem ha valaki erőt akar nyerni, adhattam neki sok sikert minden életmód váltónak!

(Nem betegségből híztam el így szimpla női szokás aza fránya csoki....)

2018. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!