Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriát kell elégetnem...

Hány kalóriát kell elégetnem naponta?

Figyelt kérdés

A jelenlegi étkezésemmel stagnál a súlyom.

Napi körülbelül hány kalóriát kellene elégetnem, hogy fogyjak, úgy hogy az étkezésemen nem változtatok?

Napi 600 kalória elégetése elég lenne?


De mi lesz, ha elégetek napi 600 kalóriát, de emiatt éhesebb leszek, és meg is eszek pluszban 600 kalóriát, és feleslegesen mozogtam, nem fogytam semmit?


Ilyenkor mi van?


2018. jan. 19. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
600 kalória elég lenne, sőt 500 is. A "mi lesz, ha..." kérdéssel rátapintottál a sporttal történő fogyókúra buktatójára. Ha annyival többet eszel, amennyit elégettél, akkor a súlyod nem fog változni. Ezért kell ügyelni arra, hogy az étrend változatlan legyen. Ezt pedig biztosan csak úgy lehet elérni, ha számol az ember.
2018. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudni kéne az étkezésedet, hogy mennyit mozogsz naponta.

De így annyit tudok mondani, hogy maradj a megszokott rendnél, csak mozogj rá vmennyit. Nem muszáj pont 600-at.

2018. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit eszel most. Az én súlyom stagnál 2500 kalóriával is, és 3000-rel is. Tudom, itt csak 500 a különbség, de ahhoz, hogy beinduljon a fogyás, nekem sokkal kevesebb kalória kell. Volt idő, mikor 1500-1800 között ettem, plusz még heti 3-4-szer edzettem is, akkor szépen mentek le a pluszkilók.
2018. jan. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!