Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 1200 kalóriát eszek...

Ha napi 1200 kalóriát eszek és mellette sportolok (hetente 3x fél óra futás+aerobik) akkor esélyem van fogyni? Vagy tul kevés a kalória bevitel és betegség lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
158 cm, 57 kg, 20/L
2018. febr. 2. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

1200 akkor lenne ha napi 24-ben feküdnél

neked 1400 kell minimum a fogyáshoz és max 5 kg

2018. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
158cm mellett 57kg nem sok, szerintem egyél azt amit eddig (max hagyd el a cukrot, és használj édesítő szereket), ha ennyit mozogsz és szigorúan betartod, akkor biztosan fogyni fogsz, futástól meg kerek popód lesz. Az is megoldás, hogy kevesebbet fogsz enni, de azt eszed amit eddig. Ezzel egy idő után nem is fogsz tudni többet enni, mert összeszűkül a gyomrod. Eleinte nehéz, mert folyton éhes leszel, erre az a megoldás, hogy ha éhes vagy egyél meg egy almát, az nem hizlal sőt fogyaszt. Én is drasztikusan fogyasztottam le magam, kb annyi kalóriát ettem mint te írsz, és napi 3x tornáztam, futottam. 3 hónap alatt 10kgot adtam le. 85kg voltam és 75lettem, de én 180cm feletti fiú vagyok.
2018. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A napi 1200 kalória pont az a mennyiség, amelyet nőknek szoktak javasolni fogyáshoz, jó lesz! Az 1200 kalóriából kb. 240-et fehérjéből vigyél be, ez 60 grammot jelent.
2018. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fél óra sportot ugy értettem hogy 20 perc futás és 10 perc aerobic
2018. febr. 2. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy jól esik, edzés nélkül is lehet fogyni. De ha edzel, inkább legyen kicsit több, mondjuk 3x45 perc egy héten. Lehet úgy, hogy 2 aerobik + 1 futás/gyloglás, a lényeg, hogy élvezd, mert ha nem élvezed, abba fogod hagyni egy idő után.
2018. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többet ennék, de mindenképpen fogyni fogsz, ha kevés a kalória, szerinted aki koplal, az nem fogy? Mert de, mindenki lefogy koplaláskor, kivétel nélkül.
2018. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!