Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem ma? Hogyan semlege...

Sokat ettem ma? Hogyan semlegesíthetném?

Figyelt kérdés

Fél adag bolognai spagetti tészta.

Fél adag sütemény(ez 300kcal volt, azt tudom).

Fél szendvics(egy zsemle, kevés margarin, 2 szelet tálaló sonka-->ennek a fele).


2018. febr. 2. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Keveset ettél. De ha megadod az adataidat, megmondom, hány kalóriát kellene enned naponta a fogyáshoz. Ha egyáltalán kell fogynod.
2018. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

160cm 58kg(61-ről indultam egy hete).

16 éves lány.

Vettem be 2szem szűztea kapszulát(ez gyorsítja nekem az emésztést) meg ittam csomó vizet. Most pihenek picit, hamarosan megyek sétálni barátommal a városba(kb 2 órára). Utána itthon edzek 1-2órát.

Ez így elég ahhoz, hogy ne szedjem vissza, amit leadtam?

2018. febr. 2. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor én is leírom. KEVESET ettél. Ha edzel, akkor koplalásba sodródsz, bár halványzöld segédfoggalmam nincs, mennyi fél adag spagetti, de sok nem lehet.


Inkább egyél egy nagy szelet minőségi húst vagy más fehérjét, zöldséggel. Bizonyára rosszul állsz tápanyagokkal mára.

2018. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél naponta 1200 kalóriát, és fogyni fogsz. Függetlenül attól, hogy mennyi kapszulát eszel, és mennyi vizet iszol.
2018. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keveset ettél.

Bevettél 2 szűztea kapszulát?

Valószínűleg befosol séta közben.

2018. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem keveset ettél hanem hülyeségeket.Tészta sütemény és zsömle?
2018. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!