Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyenek az aranyaim?

Milyenek az aranyaim?

Figyelt kérdés
95-79-95 a mereteim.66 kg vagyok, 170 cm. 78 kg-rol kezdtem, meg 5-6 kg szeretnek fogyni.25/N
2018. febr. 10. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen arany, befektetési? Azok jók! :D
2018. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem az igazi, hisz a derékbőséged sok, de ezen majd segít a további fogyás, bizonyára te is hasból fogysz utoljára.
2018. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, arányokra gondoltam.Sajnos hasrol fogyok utoljara,most ugy nezek ki, mintha 5 honapos terhes lennek. Remelem 5 kg fogyas utan jobb lesz
2018. febr. 10. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy a derékbőség miatt nem jók az arányok, de ha szeretnéd és kitartó vagy, át tudod formálni magad.
2018. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok,65-67 kg között,és pont ilyen arányokkal,vagyis annyi eltéréssel,hogy nekem 1 cm-rel nagyobb,azaz 80 a derékbőségem.Én még akarok karcsúsodni kb 10-10 cm-t csípőből,és derékból.Szerintem még kb 5 kg-t te is leadhatsz,bár ugye így nehéz megmondani kép nélkül.Én azért akarok még vékonyodni,mert a hasamra,derekamra,csípőmre megy az összes feleslegem 85%-a,szóval nekem így még nem jó,mert nagy a hasam,de a tiéd már lehet,hogy így sem az.
2018. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Most olvastam,hogy még neked is nagy a hasad szerinted.Akkor még mehet tényleg az az 5 kg szerintem is.
2018. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szepen a valaszokat. Amugy a hasam kormerete 93 cm 😭😢😢😭. Remelem eleg lesz 5-6 kg-ot fogyni, tobbet nem szeretnek.
2018. febr. 10. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ha alkatilag vastagabb a derekad és a hasi területre hízol, akkor sose lesz olyan nádszálvékony derekad, mint néhányaknak, de ettől még lehetsz fitt és nézhetsz ki jól. Ne a centik és ne is a kilók érdekeljenek, csakis az, amit a tükör mutat.
2018. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!