Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jók az arányaim? Semmim sem...

Jók az arányaim? Semmim sem túl vastag?

Figyelt kérdés

derék: 54 (ha nincs semmi a hasamban 52-53 is lehet)

fenék: 81 (szerintem óriási)

combom combtövemnél: 44 (szerintem óriási)

combom középen: 39

vádli: 29

Ja, és 161 cm vagyok. Ezek csak a fontosabbak, amik engem érdekelnek! Köszi!


2010. jan. 5. 07:58
 1/5 anonim válasza:
szerintem Te valamilyen okból torzan látod magad.Akkor én mit szóljak a 2 gyerek utáni 90-es csípő, 70 cm-es derékhoz, ami csontsoványan is 90 es volt, csak a derekam volt vékonyabb.A csontokat nem lehet fogyasztani.Az ideális külö9nbség a bombázóknál a derék és a fenék közt 30 cm.
2010. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért még kérdés, hogy hány éves vagy. Szerintem inkább vékony vagy - 81 cm-es csipö még nem nöi, hanem gyerekméret, ha még tini vagy, akkor OK.
2010. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok!
2010. jan. 5. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép... 39-es comb??? Az egy férfi karnak is töpszli... Tanulj meg rendesen táplálkozni, találj valami olyan sportot amit szeretsz, és legyél egészséges. Így csak egy állandóan frusztrált, komplexusokkal teli hülye felnőtt leszel egy életen át...

Nem a feneked nagy, hanem minden más kicsi hozzá képest!!! Csak az a gáz, hogy itt bárkinek leírjuk, hogy iszonyat sovány, és abnormális, mindegyikük elengedi a füle mellett, meg se hallják... Ha mindenki egy irányba megy, csak te jössz szembe, akkor nem lehet, hogy te haladsz rossz felé??? Nem látod magad objektíven, emögött tutira pszichés gondok vannak. Ha a lelked rendben lenne, akkor a tükörképedet is reálisan látnád... De úgyis mindjárt megcáfolsz te is... :)

2010. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Huuuu...háth ha neked a feneked 81 cm és úgy látod h óriási komoly gondok vannak...már bocsaánat....az én fenekem 90 cm és nem mondom h elégedett vagyok a testemmel de a fenekemmel semmi bajom sincs...sőt talán még egyesek kicsinek is találják...xD

szoval szerintem nagyon haladsz az anorexia felé...:(

Fogadd el magad...szentem jól nézhetsz ki...:)

16/L

2010. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!