Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyenek az arányaim? Szerinte...

Milyenek az arányaim? Szerintetek is kellene fogynom egy kicsit? Milyen gyakorlatokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szerintem van rajtam felesleg,s fogynom kéne.Bár a barátnőim szerint jól nézek ki.

161cm és 58kg vagyok.

Vádli:33cm

Comb(a térdhez közel):42cm

Comb (felső része):54cm.

Csípő:86cm

Has:73cm

Derék 70cm.


Szerintem elég rosszul nézek ki,de szinte mindenki azt mondja jó ez így,meg lehülyéznek ha meghallják,hogy fogyni akarok.


Szerintetek is kellene fogynom?Ha igen ajánlanátok egy egyszerű étrended(amit könnyen be lehet tartani) és tornagyakorlatokat?

15/L


2010. máj. 10. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Futni nem tudok,viszont mindennap gyalok megyek suliba és jövök haza,kb. 25perc gyorstempójú sétára lakok a sulitól.

Szeretnék mellé itthon tornázni,ehhez kellenének gyakorlatok.

2010. máj. 10. 17:16
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen arányos vagy. Fogynod nem kell. Esetleg az izomzatodat formálni. Tekintettel a korodra, az alakod még ezután fog kinőiesedni. Ha nem szereted az edzőtermeket, akkor szerezz egy dvd-t, és "ugrálj" rá otthon. Én a Capoeira aerobicra tornázom és nagyon élvezem.
2010. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Én 9 centivel magasabb vagyok és 4 kilóval kevesebb, nekem azt mondják túl vékony vagyok, pedig nem, hát nemtom szerintem hülyék :)


Én nem nagyon fogyózom, csak néha elfelejtek enni, meg pl nincs kedvem kaját csinálni, mert lusta vagyok hozzá :)


Ma reggel 8-kor keltem és eddig 1 hamburgert ettem.

Talán még este fogok enni 1 tányér valamit, ha főzök.

Nem szoktam nagy ügyet csinálni a kajálásból, megeszek bármit, csak valahogy sosem vagyok éhes, meg nem izgat az sem ha kicsit éhes vagyok.


Ha már nagyon éhezek, akkor eszek valamit és kész :)

2010. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Így látatlanban nem tűnik vészesnek, de ha feltennél egy képet, jobban meg tudnánk ítélni.
2010. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kondiba nem tudok menni,sajnos nem telik rá,úgyhogy marad az itthoni torna.

2010. máj. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!