Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Másfél hónap alatt 5 kg...

Másfél hónap alatt 5 kg reális vagy sok?

Figyelt kérdés
Kalóriaszámlást csinálok mellég meg elkezdtem szobabiciklizni.
2018. febr. 13. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
realis
2018. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nagyon sok függ a kiindulási testtömegtől, a testzsír százaléktól, mennyire vagy edzett, férfi/nő vagy, stb

Egy 125 kilós embernek, aki eddig nem sokat mozgott és elkezd normálisan étkezni, elég vizet inni és sokat, de nem megterhelő módon mozogni, gyalogolni, annak reális. Azért mondom, mert pontosan a fentit csináltam végig, első két hónapban leugrott 7 kiló, gondolom egy része víz. Végül 89 kilóig mentem le.

De ha pl kb mozgó ember vagy (pl mindennapos testnevelés a suliban), lány és 65-ről 60-ra akarsz fogyni, az már nem feltétlenül reális ennyi idő alatt.

Sok sikert és kitartást kívánok :)

2018. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Reális lehet. Nekem 5 kg ment le az elején nagy túlsúlyból havonta (168 cm, 94kg voltam akkor). 1200-1300 kcal (ezen belül szénhidrát, fehérje, zsír pontos betartása) , és heti 5-6 torna mellett. Ahogy csökkent a súlyom, úgy kezdett a fogyás is csökkenni, de ez természetes.

Mik a paramétereid? Nemed, magasságod, súlyod, fizikai aktivitásod?

2018. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reális lehet, de ez már gyors fogyás, nálam speciel totálisan irreális (elméletileg megoldható, de garantáltan nem fog megtörténni, fele ilyen gyorsan sem). De aki odateszi magát s van miből fogynia, annak összejöhet.
2018. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 130 kilóból az első hónapban 8 kilót fogytam. Persze, az irigyek nem felejtik el többször hangsúlyozni, hogy de hát annak a nagy része víz. Igen, de akkor is látod a tükörben, meg a mérlegen, és hatalmas motivációt adott, hogy folytassam.

Szóval nagy súlyból egy hónap alatt is simán.

De ha csak 8-10 kg felesleged van, nem biztos. Én már nem tudok ilyen ütemben fogyni.

2018. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én másfél hónap alatt adtam le 4 kg-ot úgy, hogy a kajára, kalóriákra odafigyeltem (nem éheztem), valamint beiktattam a napokba egy kis plusz sétát, nem sokat, semmi megterhelő mozgás. :)

Egyáltalán nem lehetetlenség leadni ennyit, és nem is sok, én a négy kilót alig éreztem meg.

66 kilóról fogytam 62-re, amúgy, most már 61 kilónál járok.

2018. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

89 kgval kezdtem.

165 cm vagyok.

túlsúlyos.

3 gyereket szültem. Először a kenyeret hagytam el majd a cukrot aztán beállitottam egy 1300 kalóriát amihez eleinte bem mozogtam, de most elkezdtem szobabiciklizni és így rájöttem több kalóriát vihetek be persze a mozgáshoz mérten. Nem sietek a fogyással. Nem akarok kikészülni.

Nekem ráér 1-1,5 év alatt ha visszamegyek a régi súlyomra.

Csak én érezzem magam jobban. Ennyi a lényeg nekem, mármint nem akarok éhezni meg túlpöröni magam mert nekem ejszaka is kelnem kell a kicsikhez. ☺

2018. febr. 13. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ,mennyire veszed komolyan,milyen típusú vagy :)

Én 158 cm vagyok 54 kiló, de gyorsan hízok és ugyanolyan gyorsan fogyok is, szerintem nekem simán reális lenne ha komolyan gondolnám ;)

2018. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!