Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Reális-e ennyi súlyleadás egy...

Reális-e ennyi súlyleadás egy hónap alatt? 😊

Figyelt kérdés

Több mint 58kg-ról keztem a kcal számlálást,Október óta lefogytam 53.3kg-ra.Most Január végére tervezem leadni a maradék 3kg-t.161cm vagyok.

Napi 1000-1100kcal eszeszek és heti 5-6 alkalommal 1 órát intenzíven edzek.

Sikerülhet?



2017. dec. 19. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Simán, kitartás! :)
2017. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sikerülhet, de remélem az 5-6ból 2-3 csak lazább kardió:D
2017. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eliotikus trener,neha meg futas
2017. dec. 19. 21:32
 4/8 A kérdező kommentje:
*eliptikus
2017. dec. 19. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennél azért többet kéne enned ha sportolsz, kell energia is, különben majd elkezdi bontani az izmaidat a szervezet. Meg átáll raktározó üzemmódra és egyre nehezebben megy majd a fogyás, aztán 2x annyi jön vissza ha abbahagyod.
2017. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1200 kalóriát minimum enni kéne. Ez alatt már raktározó üzemmód lesz, és amint elkezdesz normálisan enni, visszajön a zsír. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg izomból fogysz és nem csak zsírból. Lapos seggel, lötyögős karral és hassal meg lehetsz akármilyen vékony, nem lesz szép.

Hiába edzel, megfelelő mennyiségű kaja nélkül nem fog tudni fejlődni az izom, csak elégeted.

Számold ki hogy mennyi pontosan a kalória szükségleted a súlyodhoz (vagy a kívánt súlyhoz), egyél megfelelő mennyiségű fehérjét (testsúly*1,8=fehérje szükséglet), és így edz.

2017. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Feherjet azt tudom,hogy vinnem kell be.Tejet,tejtermeket,feherjeshaket,sovany hust sbt. Legalabb egyet viszek be a szervezetembe ezek kozul minden nap.
2017. dec. 23. 08:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Amugy mostmar 52.7 kg vagyok ehezes nelkul😄
2017. dec. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!