Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

11:40-kor: 1 domino

14-30-kor: 1 tányér sárgarépás borsóleves, 1 tányér diós tészta

17-kor: 2 narancs


Ma már nem eszek. Nagyon sok ez így?


2018. márc. 3. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Az attól függ, a dominó fából volt e vagy műanyagból.

Komolyan, hogy lenne már sok, gondolkoztál, mielőtt kiírtad a kérdést?

2018. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
39%
dehogy sok, amugy nem az a lényeg hogy mennyit eszel hanem hogy mit
2018. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem este még bekaphatsz két dobókockát, úgy jó lesz.
2018. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem sok. De mihez képest? Amikor stressztől nem tudtam enni, ahhoz képest ez igen, baromi sok, de normál emberhez képest nem sok. Nem szoktad látni hogy mások mennyit esznek? Nincs családod? Vagy nem jártál menzára? Szülők nem tanítanak a mennyiségekre, vagy nem etettek rendesen soha, hogy nem sejted mi mennyi az egészséges mérték? Én még ilyen emberrel nem találkoztam...
2018. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen
2018. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát de az ebéd az nagy tányér volt:/
2018. márc. 3. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Rengeteg! Ne egyél egy napig! Fussál 20 km-t. Ja, és igyál citromos vizet és Sassy vizet!
2018. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem igazán vannak mennyiségek. Mekkora tányér? Mekkora narancs? A dominóról csak halvány fogalmam van, hogy süti, de hogy mekkora...?


De akárhogyan is, ez kevés étel, de rossz összetételben. Túl sok cukor és liszt, alig marad normális tápanyagokra egy kevés. A zöldség persze jó és a dió is, de ez vajmi kevés.

2018. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért mekkora tányér volt? 100x100 cm? Mennyire volt megpakolva a diós tészta? Én normál adagokkal számoltam, de persze igazad van. Egy kistányért is meglehet úgy púpozni hogy a nagytányér is elszégyellheti magát.
2018. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ennyire krvára aggódsz veszel egy digitális mérleget, leméred miket ettél, bevezeted a kalóriabázisba és láthatod máris mennyire gáz mennyiség e az, amit ettél. Nem nagy kunszt ezt így vezetni. A többi meg kamu, vagy nem fontos neked, ha nem így teszel eztán...
2018. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!