Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy 17 éves lánynak napi hány...

Egy 17 éves lánynak napi hány kcal ajánlott fogyókúra idején?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

😂😂😂 ok..

Ilyen kérdést Magdi a jósnő tudna megválaszolni. Nem gondolod hogy kéne a súlyod meg a magasságod is? Esetleg.

2018. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
164cm 63kg
2018. márc. 4. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez m;g mindig kevés, még a kalóriaigényed is lehet 1500 és 2500 kcal is. Aktivitás, izomzat, anyagcsere kérdése. Mennyire tempósan akarsz fogyni? Mondjuk napi 500 kcal mínusz az egész rendes tempót ad (heti fél kiló).

Nos, nekem a te számaiddal mozgás nélkül ehhez kb. 1300 kcal kellett volna, csak én negyvenes vagyok. Némi mozgással (kis séta, torna) 1600-1800. Ha neked lassabb az anyagcseréd, akkor változhatnak ezek a számok, de ha nálam aktívabb vagy (ami nem nehéz dolog), akkor is, csak más irányban.

Sokkal 1300 alá viszont nem célszerű menni.

2018. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 1800 kcalt használ a szervezeted, tehát attól függ milyen gyorsan akarsz fogyni ehetsz 1500 de 1200 kcalt is. Utóbbival valószínű a heti fél kg fogyás. De ha sportolsz akkor ennél jóval többet használsz.
2018. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!