Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit vehetnek ebedre?

Mit vehetnek ebedre?

Figyelt kérdés

Itt dolgozom oldalt a tescoba az egyik uzletben van mikro, evoeszkozok de mit vehetnek a tescoba? Olyan dobozos kajat akartam de semmi jo marmint mind tomeny felesleges kaloria. Fogyokuras valtozatat nem talaltam vagy csak val vagyok? Kicsi kisvarosi videki tesco.

Igazabol abonett kenyeret se talalok. Merre szoktak lenni? A kenyereknel nincs, a norbi update kenyeret nem szeretem es mas kcal csokkentett kenyeret sem talalok... Mit ehetnek?

Gyumolcson elek 2 napja es mar kezd eleg lenni.

De vettem egy gyumi levet 240ert es 400 kaloria van egy literben!!!!!!! Mi ez?

Koszi elore is!:)



2018. márc. 8. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nincs grillcsirkéjük? Az jó lenne. A hűtött pultoknál meg szokott lenni csomagolt saláta. Vagy ha nincs sütödéjük, akkor valami sajt is jó. Illetve mivel ebédről van szó, szerintem belefér a tk. kenyér, sonkával, zöldségekkel. Én ezeket enném, de te tudod.

A bolti gyümölcslevek meg valóban nem jók olyan szempontból, hogy általbáan 9-10 g szénhidrát (általában cukor) van egy deciliterben (összehasonlításképpen: egy kockacukor kb. 2-3 g!), 1 g szénhidrát pedig kb. 4 kcal, tehát ha kiszámolja az ember, sajnos valóban megvan literjénben a 400 kcal. Ha már megvetted, esetleg annyit tehetsz, hogy hígítod vízzel. Így tovább is fog tartani, meg a kalóra is csökkenni fog.

De ha folyadékbevitelről van szó, a víznél nincs jobb.

2018. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Boltban nehezebb (nem véletlenül eszik sokunk saját ételt), bár ha megeszed a bolti húst (mert pl. én nem), akkor ehetsz halkonzervtől kezdve sokmindent.

Én olajos magvat és zöldséget vennék, plusz sajtot, de neked az biztos túl kalóriadús. Engem nem érdekel a kalóriasűrűség (max. annyiban, hogy a kalóriadúsabb ételek sokkal nagyobb esélyben laktatnak, mint a kis semmik, így fogyáskor előnyösebbek számomra). De ha neked az a jó, legalább túrót, tonhalat egyél, ne cukrokon élj, mint 2 napja, hogy izmot bonts és mindenféle bajod legyen... De persze kalória is kell, ott jól jönnek a töményebb, kevésbé fehérjedús ételek is.

Azt pedig te tudod, mi laktat s mivel tudsz kalóriadeficitben jóllakni.

2018. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcslé nagy része cukor, mégis mit vártál tőle? :D

Ha fogyózol, akkor vizet igyál, esetleg teát.

Az abonett szeletek nálunk a gabonapelyhek és müzlik mellett vannak. De ha olyat nem találsz, vegyél nyugodtan egy kis csomag szeletelt rozskenyeret, pont ugyanannyira fogyókúrás. Ha nem tolod be az egészet.

De pl. felvágottat, csirkemell sonkát, sajtot, nyugodtan ehetsz magában is, mellé 1 paprika, 1 paradicsom, felkarikázod és kész is az ebéd.

Több értelme van, mint gyümölcsön élni.

2018. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sió frissen préseltjébe nincs cukor neg semmi plussz. Igaz nem valami olcsó...vagy én szénsavas vízét iszom ha unom a simát. Én abonettet+sonkát+paprikát+uborkát vettem volna,de nem mindenki lakik vele jól. Vigyél otthonról kaját vagy tervezz előre melyik nap mit veszel.
2018. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*vizet (javított a telefon)
2018. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!