Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges édesség evés...

Lehetséges édesség evés mellett szinten maradni, esetleg még fogyni is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én most a következőképpen étkezek:


- nulla édesség

- kiadós ebéd

- közepes vacsora

- gyümölcs


Viszont megpusztulok már édesség nélkül, ezért erre váltanék:


- közepes ebéd

- egy adag édesség (100g csoki v. 150g nápolyi, stb)

- gyümölcs


Kérem szépen kíméljenek az "remek édesség pótlók vannak" válaszadók! Köszönöm!


2018. márc. 15. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyedül a testsúly számít, az összetétel nem, akkor csak a kalóriakereten kell belül maradni.
2018. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindennap eszem édességet, mellette persze rendszeresen edzek is, de nem tudom megvonni magamtól, szerencsére nem is szorulok rá.
2018. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kalóriakeret kb. 2000/nap?
2018. márc. 15. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, én is édesség mellett fogytam le minden eddig elvesztett kilómat s gondolom, a továbbiakkal is ez lesz a helyzet. Speciel én szénhidrátszegény stílusban, hogy jóllakjak, de nem ezen múlik. Amikor épp több szénhidráttal sem voltam éhes, akkor több szénhidráttal is a kalóriaegyenlegnek megfelelően fogytam.
2018. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szinte minden nap eszek édességet, még ha 1-2 kocka csokit is, vagy egy jégkrémet...vagy 10db gumicukrot.

Mellette zöldség, csirke. Kenyér, tészta semmi. 2000kcal állított be a kalóriabázis, de kb 1000et eszek vagy még annyit se, és ebben van csoki is.

2018. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2000 kalóriás kerettel valószínűleg csak akkor fogsz fogyni, ha nagyon kövér vagy, vagy nagyon-nagyon sokat edzel...


És azért 100 gr csokit ne egyél meg egy nap... az egy egész tábla csoki, nem annyira az 5-600 3 kalória a gond (bár az is), hanem az, hogy azért a csoki nemcsak a kalóriatöbblet miatt gond. Ennyi cukor + telített zsír egyszerre elég nagy csapás a szervezetednek

2018. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!