Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek, ha napi 1200-1500...

Szerintetek, ha napi 1200-1500 kalóriát eszek, attól függően mozgok-e aznap, akkor belefér heti 1-2x édesség, süti?

Figyelt kérdés
Semmilyen fehér lisztet, cukrot nem eszem, sok zöldséget fogyasztok, kevés gyümölcsöt, barna rizst, teljes kiörlésű kenyeret, és húst. Heti 3-5 alkalommal mozgok olyan 30-50 perceket. A fogyásom eredményes lehet úgy is ha heti 1-2x lecsúszik valami cukros süti? :D
2018. márc. 8. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Eredményes lehet. De azért az nem mindegy, hogy 1200 vagy 1500. Megadhattad volna az adataidat.
2018. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
172 cm/62 kiló vagyok jelenleg, 23 éves. Nem tűnik soknak, de azért 4-5 kiló zsírpárna feljött rám pár év alatt. Tudom, hogy nem mindegy 1200 vagy 1500, de ha mozgok többet kell ennem, mert még elsorvadnék, vagy nem? :D
2018. márc. 8. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Olyan hamar azért nem lehet elsorvadni. :-) Nem nagyon lehet súlyfelesleged, így nyugodtan sütizhetsz, néha.
2018. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenki más, de nekem belefért egy-két süti néha, mondjuk nem hetente 1-2, hanem havonta párszor. Persze kalóriaszámolással.

Nekem 1400-1600 között a keret, nekem is attól függően, hogy mozgok-e. November vége óta így étkeztem, de persze voltak napok, amikor túlléptem a keretet, illetve ha sütis nap volt (névnap, szülinap stb.), nem maradtam ki a buliból csak azért, mert életmódot váltottam.

170/66 kiló voltam, most 170/59. :)

És én nem mozogtam annyit, mint te, csak hetente kétszer-háromszor nagyobbakat sétálok. És mellesleg egy kis nasi mindennap megvan, mert kell (egy kocka csoki, tökmag stb.), csak mértékkel.

2018. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) sok súlyfelesleg nincs rajtam, de szeretnék egészségesebben élni és picit fogyni, viszont az édességről nehéz lemondani :D
2018. márc. 8. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jóféle süti lenne, akár naponta is beleférhetne... Na jó, így is, ha csak a fogyást nézzük. Ha a kalóriadeficited megvan, bármivel fogysz.

Én inkább majdnem naponta eszem jó nagy adag sütit, de olyat, ami kiváló a diétámhoz, laktat meg minden. S jobban esik, mint a cukros.

2018. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen sütit eszel? :)
2018. márc. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!