Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most akkor nem fogok lefogyni?

Most akkor nem fogok lefogyni?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja fogyózok és nem tudom mennyi voltam mikor elkezdtem de több mint két hete 101 kg voltam. Aztán egy hét múlva 99 és 100 között voltam. Most újabb egy hét után eszembe jutott megmérni magam de már evés ivás után és újra 100 kg vagyok.. olyan elkeserítő.. soha nem fogok alá menni. 1300 kcalt vagy kevesebbet eszem mi lehet a baj.. lehet nem tudok lefogyni. Már 8

98-99 között kéne lennem. Egyek még kevesebbet? Mozogni szoktam bicikli, séta, itthon néha torna, de nem rendszeresen. Ilyen súllyal folyamatosan fogynom kéne :( sose leszek normális testalkatú?...


2018. márc. 16. 11:35
1 2
 1/12 Argloss ***** válasza:
100%

Nem 1-2 hónap alatt lettél 100 kiló, szóval lefelé se megy az olyan gyorsan. Ne legyenek irreális elvárásaid.

Nem mindegy, hogy mennyit mozogsz, ahogy az sem, hogy milyen az összetétele annak az 1300 kalóriának, amit lehet, hogy nem is jól számolsz.

Ameddig nem veszed komolyan, addig valóban esélytelen a fogyás.

2018. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden ugyanakkor mérd magad (pl vacsora előtt, vagy rögtön felkelés után) Lehet, hogy ivással sok kalóriát viszel be.
2018. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem rettentően keveset eszel, és tartalékra állította a szervezeted önmagát. Sosem értettem, miért kell kínozni magát egy fogyókúrázó embernek.

Én 1500 alá sose mennék, pedig csak 56 kg vagyok nő létemre, 0 sporttal. Szerintem fel kellene emelni a kalóriát 2000-re, persze egészséges ételekből, a sport pedig nagyon dicséretre méltó. Kívánom, hogy sikerüljön beindulnia a fogyásodnak.

2018. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt még hozzátenném, hogy napi 2,5-3 liter vizet mindenképp igyál meg.
2018. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul számolsz kalóriát. Ekkora súlyból,napi 1300-ál,2,5 hónapon át kellett volna lemennie.
2018. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne ess kétségbe, le fogsz fogyni, csak most még valószínűleg valamit rosszul csinálsz. Orvosnál voltál? Biztos nem viszel be plusz kalóriát, például édes italokkal, étkezések közötti kicsi csipegetéssel? Mennyire tudod pontosan számolni a kalóriabevitelt, abban nem lehet hiba? Az ételeid összetétele rendben van, nem eszel túl sok cukrot? Most több így hirtelen nem jut eszembe, de bízz magadban, sikerülni fog. Már elég sok ideje kitartottál, menni fog ez.

2018. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, evés és ivás után mennyi vagy, reggel mérd magad. Persze így is fura a dolog, hisz ebből a súlyból ilhyen brutál kevés kalóriával tempósan kéne fogynod (akármit is eszel és akármennyire is koplalás a testednek, energiahiányban bontja magát a test, bármi is van), még egy lassabb anyagcserével is. De lehet, hogy azon szerencsétlen kevesek közé tartozol, akik NAGYON be tudják lassítani az anyagcseréjüket koplalással. Esetleg eleve szokatlanul lassú az anyagcseréd, szerencsétlen genetika..?


Semmiképpen ne egyél kevesebbet, esetleg néha többet, hátha gyorsít az anyagcseréden s inkább többet mozogj, ha nagyobb deficitet akarsz.

De akkor most mennyi szoktál lenni reggel? 99, mint bő 2 hónapja? Mert az elég fura.

Ha sokkal többet eszel, akkor hízol vagy súlyt tartasz?

2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
neeem félreérthető voltam eddig folyamatosan fogytam láthatóan a környezetem szerint de nem tudom hány kilóval kezdtem. két hete mértem magam először és azóta mondtam a változást. már jópár kiló lement mert egy éve 5 kilóval nehezebb voltam de azóta biztos megint híztam a fogyókúra előtt mert eddig is az előző életmódommal folyamatosan híztam szóval felőlem 10 kilót is fogyhattam már így nem tudom. remélem értitek. amúgy lehet ciki hogy ekkora súllyal nő vagyok, de gondoltam megkérdezem. menstruáció miatt ez nem lehet?
2018. márc. 16. 19:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lineáris a fogyás, folyton ingadozik , de ha hosszab távon nézed akkor láthatod , hogy csökken.

Én telon egy ideig minden nap fel írtam a súlyom és teljesen cikkcakkos volt a grafikon, viszont egyértelmű volt hogy lefelé megy.

2018. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel 98 voltam 😂 fura de örülök
2018. márc. 17. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!