Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sohasem fogok lefogyni? Többi...

Sohasem fogok lefogyni? Többi lent

Figyelt kérdés

Már 3 éve akarok diétázni,életmódot váltani. Ami első évben 10 kg fogyást eredményezett, de az vissza is jött.(Ájulás volt a vége) És az utóbbi két évben, max -5 kg de az hamar vissza is jön. Mikor fogytam, igazság szerint már sokszor majdnem koplalásba fordult át. Most december óta egészségesen eszem, megválogatom, hogy mit és mennyit eszem. És azóta csak 3 kg-t fogytam. (heti 4-5x edzéssel) Csak úgy lehet fogyni, ha majdnem koplal az ember lánya? Párom mindig azt mondja, hogy pm alulműködéssel járó lassú emésztés is hátráltatja a fogyást. Nem akarok vékony lenni, csak annyit fogyni újra, hogy jól érezzem magam. Sokszor már szorongom emiatt. Persze lehet mondani, hogy mert nem jó az étrend. De először tényleg keveset ettem napi 2x. Utána beálltam napi 3-4x étkezésre. Elhagytam a kenyeret, tésztát, cukrot. Persze, néha megeszem azt amit megkívánok. (nyaraláskor egy fagyi stb.. de sütiből is inkább cukormentes. )Inkább hús ételeket eszem zöldségekkel. Ti hogy vészelitek ezt át? Mikor fogytam büszke voltam, de nem egészséges és legfőképp nem boldog.


23L/88kg


2017. márc. 26. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
El kéne menned egy kivizsgálásra, lehet tényleg a pajzsmirigyeddel van gond. Elvileg, ha betartod a megfelelő étrendet és nem léped túl a napi "megengedett" kalóriamennyiséget, plusz eleget mozogsz is, akkor normál esetben fogynod kéne. Ez így viszont nem oké.
2017. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
A kalóriadeficit eredményez fogyást, nem magában az életmódváltás, és a sport. Nem kell drasztikusan fogyókúrázni, mert annak ájulás a vége, ahogy te is írtad. Napi 300-500 kalóriadeficit nagyon jó, tartható.
2017. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Teljes mértékben eggyetértek a 2-ik emberkével!!!

Énis pont így csinálom, mellette terem, csak én gyúrok(súlyozok) és a végén futópad min. 20p. utánna a magasságot felviszem 15%-ra és még 15p.

Sokat fogytam evel az életmóddal, már megválogatom, hogy mit eszek és mennyit!!

2017. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezeltesd a pajmirigyedet. Nem koplalàssal kell fogyni. Magassàg ès testsùly, aktivitàs függvènyèben 1400-1800 kcal közötti ètrenddel ès heti 3-5x1 òra intenzìv mozgàssal szèp eredmènyeket lehet elèrni. 70%-ban ètrenden múlik. Viszont a pm betegssègedet vizsgàltasd ki, anèlkül nem fog menni a fogyàs.
2017. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!