Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek jo ez az étrend?...

Szerintetek jo ez az étrend? És a paradicsomos káposztába tényleg kevés a kalória azt olvastam h 160 kalória egy adag?!

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 teljes kiőrlésű zsemle 2 szelet pulykamell sonka és egy szelet light sajt plusz paprika

Tízórai:alma

Ebéd:rizs (200g) 1 szelet csirkemell file,párolt zöldségek (ebből kevés a zöldségből)

Ez után egy update1 csoki puding

Vacsi:paradicsomos káposzta,pulykafasirtal

Szerintetek?



2018. márc. 24. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
És 16 eves lány vagyok ezt mellékesen
2018. márc. 24. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább koplalásnak lehet nevezni, annyira kevés.


A paradicsomos káposzta kalóriaértéke meg attól függ, hogyan készítik el, és akár két-háromszoros különbség is lehet.


Az egy "adag" meg végképp nem mérvadó, mert van, akinek egy kanál az egy adag, és van, akinek fél vödör.

2018. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a paradicsomos káposzta jobbára kalóriaszegény zöldségből áll, nem kell bele özön rántás... Ha az adag fél kiló (az szép kifőzdés mennyiség lehet), az nekem 200 kcal. Mondjuk nem 1 adagot szoktam enni, nem mintha 3-mal jóllaknék, de finom :D Nem kifejezetten fogyókúrás ételem, de ez egyéni dolog.


A napodra nem tudok mit mondani, számolni kéne hozzá, semmi adat nincs sok esetben. A rizs nyilván főtt (van, aki meg tud enni 200g-ot szárazon mérve, de nem sokakból nézem ezt ki), innentől nem tudom, szárazon mennyi, bár mindenképpen kevés. De a pulykafasírt nagy kérdőjel, nem tudhatom, mennyit eszel meg egy adaghoz s hogyan készül.


Ha megadnád a személyes adataidat és a makrókat, kicsit többet tudnék mondani (de a kalóriadeficitedet akkor sem tudnám még +/-300 kcal pontosssággal sem megtippelni, mert nem lehet), így nem sokat.

2018. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

200 gramm készen nem gyersen. Paradicsomos káposzta nem tudom h volt elkészítve mert főzelék faloba ettem. 300 g kb és 2 db pulykafasirt 200 g összesen kb

162/54,5 kg

2018. márc. 24. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Öhm...ha nem te készítetted nem tudhatod hogy mennyi a kalória

Paradicsomos káposztafőzeléket lehet jó vastag rántással(rengeteg olaj+liszt) illetve van aki jó paradicsomosan is csinálja azt ellensúlyozva nagy adag cukorral,ízre savanykás édeskés...A végeredmény viszont kalóriabomba


Ugyanez a fasírttal is, elleve hogy olajban sülhetett, meg lehet csinálni jó sok zsemlemorzsával is kisebb adag hússal az megint jól megtudja szivni magát olajjal....


Ha kajáldákba eszel számolj rá hogy sokkal nehezebb lesz a fogyás

2018. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!