Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek milyen gyakran...

Szerintetek milyen gyakran tartsak 3000 kalóriás csalónapot?

Figyelt kérdés

1-2 hétben egyszer túl sok?

Szerintetek híznék?



2017. okt. 5. 21:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja egyébként súlyt tartok, napi 1600-1700 kcallal
2017. okt. 5. 21:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanugy vagyok mint te kaloriakkal:D Minden 2.szombat csalonap nalam:) hetente is lehetne nekunk sulytartoknak,beleferne.
2017. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod.

Én sosem tartok ilyet, max. ha rámjön évi párszor, hogy sokat egyek, akkor nem fogom vissza magam erőszakkal, vannak azért olyanok, nem vagyunk gépek, hogy mindig ugyanannyira vágyjunk. Sőt, a kalóriafelhasználásunk is simán lehet messze fölötte is, nem csoda, ha akkor többet eszünk (bár én emiatt ritkán szoktam).


Nem lehet tudni, híznál-e. De elég szomorú, ha a kalóriaigényednek megfelelő étel neked kevés. Ennyibe azért sok élvezet pakolható s a tested megkapja a szükséges energiát, alapból nem kéne pár naponta durván kilengeni.

Még ha 1600 kcal rém kevés is, de mozogni mindig lehet többet...

2017. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mutasd a bulád! És megmondom.
2017. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Minden nap.
2017. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
remelem ezt vicc-nek szántad..
2017. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha lehet, inkább kerüld el a 3000 kalóriás napot vagy csak olyankor, amikor maratont futsz, Balatont uszol át... inkább, hogyha vmit nagyon megkivánsz akkor tegyél hozzá egyszer-egyszer 500 kalóriát az 1700-hoz... azt nem érzi meg ugy a tested.
2017. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hízékony típus vagy, akkor én nem egy csaló napot, hanem inkább egy csaló étkezést javaslok. Hogy milyen gyakran? Ezt a mérleged megmutatja, ha hetente egyszer ráálsz.
2017. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Annyit zabálok, a belem szakad szét, és nem hízok semmit, te meg csak úgy normál kajálással híznál. Szépen vagyunk. Ez egyébként b!ziság, Sokkal hosszabb életed lesz, és egészségesebb is leszel, ha többet eszel vagy akár 2500Kcal

kalóriát vesz be a szervezeted naponta. A tested így működik. Ha nincsenek hormonprobélmáid, elégetsz belőle pont annyit, hogy jó legyen neked. Persze nem te égeted, te csak besegítesz a szervezetednek. Az anyagcseréd gyorsasága is fontos tényező. Ne kínozd magad olyan diétával, amit nem tudsz elviselni. Inkább egyszer egyél jót, és ne éhezz meg óránként, mert egyrészt egészségtelen, másrészt nem engedheted meg madadnak, hogy óránként 10-15 percig a salátát turkáld, már ha dolgozol, persze.

2017. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!