Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hónap alatt szeretnék 65...

2 hónap alatt szeretnék 65 kilóról legalább 55 kilóra fogyni. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani nekem olyan kalóriaszegény de laktató ételeket amik segíthetnek ebben? Esetleg edzéstervet?
2018. márc. 28. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
A cukor, fehér liszt kiiktatása és az ételek nem összevissza keverése csodákat tesz.
2018. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nincs sok esély rá. Mondjuk attól is függ, milyen magas vagy.

Persze matwematiklag sikerülhet, meg biztos volt is már, aki fogyott ennyi innyi idő alatt, de szerintem ha te ennyire full a nulláról indulsz, hogy azt sem tudod, mit egyél vagy mit mozogj, akkor azért tovább fog tartani. Ne érts félre, én sem vagyok profi, sőt én teljesen fogalmatlanul álltam neki, de nem voltak ilyen céljaim, nem is ment volna.

2018. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Ez túl sok, főleg ilyen alacsony súlynál.

Ha 80-100 kiló lennél, akkor gyorsan mehetne az elején.

Nem kell semmit teljesen kiiktatni, mert az nem lesz tartós, tartható, és felesleges is.

Amit eddig rosszul csináltál, azt hagyd el. Figyelj a mennyiségekre és az arányokra. Italokra, nasikra is figyelj oda.

2018. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
34%

Szia! Szerintem pedig sikerülhet, ha ismered a tested és tudod, mire van szükséged. Én két hónap alatt mentem le 56-ról 49-re úgy, hogy tudom, hogy nekem beválik a semmi cukor, semmi liszt, gyümölcs csak délelőtt, este csak fehérje és sok-sok zöldség. Kalóriákat már rég nem számolok, naponta háromszor eszem, reggel éhgyomorra aerobozom és naponta 3-4 liter vizet, cukormentes teát iszom. Ez az én módszerem, mert nekem az nem menne, hogy csak ezt vagy azt eszem. Így semmi nem hiányzik, csak jól kell csoportosítani. Hozzátenném, hogy a férjem vékony alkat, azt eszik, amit akar, ezért van itthon mindig nasi, de számomra kizárt a “csalás”; ha valamire nagyon vágyom, amit “nem lehetne”, akkor helyettesítem saját készítésű verzióval és máris tisztább előttem, hogy mit viszek be a szervezetembe.

Szóval szerintem szemléletváltás kérdése az egész és menni fog 😊

2018. márc. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!