Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ezzel az étrendel...

Devil898hun kérdése:

Szerintetek ezzel az étrendel letudok fogyni 3 hónap alatt? (+test edzés ugye)

Figyelt kérdés

napokban kezdtem el fogyókúrázni és összeállítottam egy étrendet!Szeretném tőletek megkérdezni hogy jó e ez az étrend!

-Reggelire 2db szendvics sok zöldséggel

-Ebédre főzelék(pl..borsó,finom főzelék) szóval zöldéges főzelékek

-6 óra elött még egy szendvics sok zöldséggel megint

-és persze a napi víz mennyiség


Sütit,csokit meg ilyen édességeket persze megbirom állni hogy ne egyek,beleértve a cukros üdítőket is!

3 naponta futok,edzek,focizok!


Mit gondoltok?

16 éves vagyok,75kg és 177cm magas!Kb 65kg ra szeretnék lefogyni!


2016. júl. 5. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tàpanyagok hol maradnak? Feherje? A CH bevitelt meg lehetőleg ne szendvicsből meg lisztes habaràsú főzelékkel fedezd.
2016. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl sok a szendivcs,a szénhidrát, sehol a fehérje, a húsi, cottage sajt, feta sajt, joghgurt.
2016. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egész szimpatikus az étrend. Én kiegészíteném húsokkal is - ha csak nem vegetáriánus vagy. Tojás, szárnyasok, halak. Főzelékek helyett próbáld cserélni ezekkel is.

A 65 kg túl sok, 3-5 kg fogyás még beleférne ~ 73-72 kg-ra, habár a jelenlegi is normál állapot.

2016. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 65 kilóval semmi baj, a legtöbb ilyen magas ember még ekkor is rendelkezne felesleggel, kevesen izmosak. Persze ezt csak egyénileg lehet megmondani s az ízlés is számít, nem kell mindenkinek szálkásnak lennie, csak egészséges szinten mozogjon.


A szendvicsben nem tudom, mi van, de hacsak nem szokatlanul fehérjés vagy ha nem nagy mennyiségű a borsófőzelék, iszonyatosan fehérjehiányos az étkezés. Csupa szénhidrát, sokszor nem a legjobb fajtából, más nem sok (erről nem tudunk), ezt nem így kell. A sok zöldség az nagyon jó, csak más is kell.

2016. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol van a fehérje? Esszenciális zsírsavak?
2016. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!