Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 52 kilósan fogyok 5kg -t...

Ha 52 kilósan fogyok 5kg -t az látványos?

Figyelt kérdés

Nincs raktam túlsúly, inkább izmos vagyok, de tavaly 43kg S voltam még és úgy jobban éreztem magam a bőrömben.. ( 159cm vagyok) szerintetek ha fogyok pl másfél hónap alatt 4-5kg-ot az meg fog látszani? (Sportnak szertornazok, futni szoktam,meg itthon erősíteni... De nyárig 4-5kilot szeretnék fogyni:) és így kb 1600 kalóriával fogyhatok? Vagy az már sok? Annyiból nehezebb nekem,hogy laktóz és fruktóz érzékeny vagyok, húsok közül csak csirkemellet és pulykamellet eszek meg.. általában így néz ki egy napi kajam: reggeli (6korul) tejeskave (laktózmentes tejből és szukralozzal)+1 szelet tk kenyérből pirítós ez kb 162kcal

Suliba általában egy vagy 2szendvicset eszek.. vagy pufirizst, ebédre általában natúr husit rizzsel, de ez változó... Vacsira meg salit ,vagy ha ehesebb vagyok melegszendvicset.. 15/l



2018. ápr. 22. 11:48
 1/5 anonim válasza:

kiszámoltam a testtömeg-indexedet, tessék:


BMI = 18.59 kg/m2


Percentilis = 32 %


Testsúlya jelenleg az egészséges tartományba esik.


Az ideális testsúlytartománya 39.3 - 58.9 kg között van.


Ön remek formában van! Táplálkozzon egészségesen és kiegyensúlyozottan, valamint mozogjon rendszeresen, hogy később is megtartsa jelenlegi testsúlyát és megőrizze egészségét.


Sovány

(percentilis: kisebb, mint 5%)

Egészséges

(percentilis: 5% - 85%)

Túlsúlyos

(percentilis: 85% - 95%)

Elhízott

(percentilis: nagyobb, mint 95%)

2018. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne érezd jól magad a bőrödben 43 kilósan - beteg vagy!!! 52 kilósan tökéletes vagy, inkább vékony! Ha lefogysz, kórházba kerülsz, infúzióra! A szüleid meg a pszichiátriára, mert annyira fognak aggódni miattad! Ne a testalkatoddal akarj kitűnni, csinálj bármilyen más hasznos tevékenységet (esetedben még a sportot se mondom, mert azt is túlzásba vinnéd): színjátszást, kertészkedést, kutyasétáltatást a menhelyen, osztálytárs korrepetálását, cikket az iskolaújságba, fényképezést ... Éljél, ne fogyókúrázz!
2018. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajtad túlsúly, akkor izomból akarsz fogyni? Vagy esszenciális zsírból? Egyik se jó ötlet.

Ki a csudát érdekelnek a kilók? Ha nincs rajtad fölös háj, nyilván ne fogyj.

2018. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ne fogyj...
2018. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az 5 kiló meg fog látszani, nekem is ugyanolyan paramétereim voltak mint neked. Azt ajánlom, hogy edd azt amit szeretsz de válassz egészségesebb változatot. Ez hosszú távon sikert hoz és szebb, egészségesebb leszel. Meg persze vékonyabb.
2018. ápr. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!