Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 169 cm,78 kilósan napi 1200-13...

169 cm,78 kilósan napi 1200-1300 kalóriabevitel mellet le lehet fogyni heti 0.5- 1 kilót? Odafigyelek a napi fehérje- zsír szénhidrát bevitelre. És heti 3-szor szoktam sportolni kb.30-40 percet.

Figyelt kérdés
68-70 kilóra szeretnék lefogyni. Mennyi idő alatt érhetném ezt el, a megadott értékek mellett?
2015. okt. 14. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
8-10 hét heti 1 kg mal az az ideális 1200kcal pedig kb 2kg ot fogsz fogyni ami tul sok és lötyet lesz a böröd emelé kéne még heti 3x1 óra edzöterem is
2015. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2000-rel, extra izom és különösebb mozgás nélkül ment le heti 0,3 kg (kicsit kisebb magasságnál és hasonló testsúlynál), de nem vagyunk egyformák, van, aki ennyivel hízik.

Mozgás mellett kibírni az 1300 kcalt egy másik dolog, én 63 kilósan már sétálni se tudok ennyivel.


Úgyhogy nem tudhatjuk előre, elég-e Neked ennyi evés (az se mindegy, miből, ugye) s mekkora kalóriadeficitet okoz a Te esetedben.

Az se mindegy, milyen intenzíven sportolsz...

2015. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
múltkor itt olvastam, hogy valaki évekig fogyott le 40 kilót, mégis lóg a bőre, más egy hónap alatt 15-20-at, mégse. akkor ez mitől függ?
2015. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:
nagyon kevés a bevitt kalória, ebből zsírból fogyás sajnos biztosan nem lesz
2015. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Nem tudjuk, ez nála koplalás-e, de természetesen még koplalással is fogy zsírból az ember, jól néznénk ki, ha nem. Tesztek résztvevői vagy természetes éhezés áldozatai, az mindegy, mindkét típusnál elveszti az ember a zsírtömegét, s persze az izmainak nagy részét is.

Azért van szerencsétlen zsírtartalék, hogy abból szerezze a test az energiát, az izom az aminosavakat adja, nem is tudom, hogyan gondolhatja valaki úgy, hogy az ember hipphopp éhenhal (mert egy nem izmos ember nélkülözhető izomtömege túl kevés energiát jelent), s rajta marad a sok háj.

2015. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:

#4: Nem tudjuk, ez nála koplalás-e, de természetesen még koplalással is fogy zsírból az ember, jól néznénk ki, ha nem. Tesztek résztvevői vagy természetes éhezés áldozatai, az mindegy, mindkét típusnál elveszti az ember a zsírtömegét, s persze az izmainak nagy részét is.



természetesen, csak a kérdező nem ezt szeretné, hanem - gondolom - zéró izomvesztés mellett maximálisan testzsíból fogyni, az pedig 1300 kcal-al még egy 50 kg os embernek is kevés, pláne heti 3x sport mellett...

2015. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!