Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Júliusig ezzel a diétával...

Júliusig ezzel a diétával letudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Április vége van, 85 kilo vagyok 180 centi körül.júliusig ezzel a diétával eltudnék érni egy normális alkatot?

Reggeli:100g zab tejjel (vizes fehérjét anno meguntam)

6ig 2 óránként eszek beosztva 100g basmatit 300g csirkemellel.

6tol csak húst zöldséggel (vagy tojast )


Heti 4 edzésem van kondiba + 2 aoerob

Egyetlen cheat az a paradicsom suritmeny, amit néha a hushoz keverek .


Szerintetek lesz ebbol valami? Ha kell majus vegere leszoritom a zabot meg a riszt 80g re vagy az alá nem tudom érdemes e ?


2018. ápr. 26. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Tuti fogyni fogsz,de szerintem lapos leszel,mint az alföld.

Én most 89 kg vagyok és bemegy napi fél kg csirke,600 g rizs,100 g zab,bruttó 80 g tejsavó fehérje, 10 g vitargo,+zöldség. A zsírbevitel kb. 40 g.

Ezzel fogyok heti 50-60 dkg.

2018. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az étel nagyon kevés és egyoldalu, a mozgás meg túl eröteljes.


A zsírégetéshez kell, hogy kevesebb kalóriát egyél mint amit elégetsz, DE az égetés lassan megy, nehezebb sportól izom növelés lesz.


Èn ajánlom, hogy elöször is 1 hét alatt állj be 1500kalóriára. Majd ha ez sikeres és nem csipegetsz össze vissza akkor kezdheted csökkenteni max 1000 kalóriáig.


Mozgás legyen olyan amit nem unsz meg és szeretsz. pl egy 5 km séta(iskolából, munkahelyröl haza), kocogás-séta felváltva. Bicajozás, de ne eröltesd meg magadat a pulzus számod maradjon alacsony, éppen csak izzadj meg.


Ha 5 kg-t fogysz az nagyon jó lenne, és az kivitelezhetö is, karácsonyra akár 15 kg-t is eltudsz érni.


Èrdemes egy naptárat venned, ahol egyben látod a köv 2 hónapot. Minden napra beírod a súlyodat, és a kalória és a mozgás formát. Ezzel látod, hogy mennyi idö telt el és hogyan fogysz, látod magad elött, hogy még mennyi idöd van.

2018. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor nincs edzésem akkor basmati helyett edesburgonyat szoktam enni es minden "napi " kajaba benne van a zoldseg amit nem szamolok de kb annyi adag mint a rizs + hus osszesen (fagyasztott zoldborso , zoldsegkeverekek stb)
2018. ápr. 26. 13:12
 4/6 A kérdező kommentje:
A turokepesseggel nincs bajom 1 evet kihagytam most de elotte 5 edzessel hetente 4 evig kondiztam (ott viszont nem volt kajara odafigyelve) 21/F
2018. ápr. 26. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
75 kg alá azért nem mennék a helyedben, sőt... én lefogytam 86-ról 76-ra, de úgy érzem, hogy ez alá már képtelenség lenne lemennem izomveszteség nélkül. Pedig a hasamból még mehetne kicsi lefele, épp ezzel szenvedek, hogy közben az izmomat megtartsam.
2018. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is csak a hassal van bajom ..
2018. ápr. 26. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!