Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Júliusig hány kilót lehet...

Júliusig hány kilót lehet fogyni és milyen módszerrel? (Jár a zöldkezecske! )

Figyelt kérdés

Mit nem szabad enni és miket szabad?

Heti hányszor és miket sportoljak/tornázzak? Futnom nem szabad.

Július a határidő, most 163/69 vagyok. A súlyfelesleg legjobban a combjaimon és a derekamon látszik, a karjaim vékonyak. Az arcom is eléggé kikerekedett.

Júliusig van időm még? Mindenkit felpontozok a jó tanácsért :)



2014. jan. 10. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ezek hasznos olvasnivalók

[link]

a combodról és a derekadról le fog jönni mindenképp, ha fogyni kezdesz, ne aggódj :)


még http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__51..

2014. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lipton. ***** válasza:

sok sovány húst sok fehérjét kevesebb szénhidrátot és azok is teljeskiőrlésűek legyenek

kerüld a lisztes, zsíros, cukros ételeket

sok zöldség és telítetlen zsírsav pl: tökmagolaj, lennmagolaj

heti 3-4*50 perc bicajozás :)

a lényeg hogy egészségesen étkezzél reggeli fontos valami szénhidrát és valami fehérjeforrás, aztán rá 2-3 óránként ugyan így ja plusz zöldség és valamikor dobhatsz mellé egy kis kanál lennmagolajat is

2014. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az még fél év, rengeteg idő...persze csak ha elkezded. Bár érdekes, hogy ha azt mondjuk, hogy júliusig nem fogsz lefogyni akkor bele se fogsz? Szerintem bármennyit is fogysz, jobb lesz, mint a jelenlegi állapotod, tehát vesztenivalód nincs, mire vársz még?


10-12 kg-tól kényelmesen megszabadulhatsz úgy, hogy az még egészséges is legyen (heti fél kilóval számolva).

2014. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!