Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Heti 1200 kcl tartása hosszútá...

Heti 1200 kcl tartása hosszútávon lehetséges?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon foglalkoztam az ételek kcl tartalmával csak próbáltam elhagyi a cukros egésségtelen kajákat. De egy hónap után leállt a fogyás ezért nekiálltam kclt számolni. Nagyot koppant az állam amikor rádöbbentem hogy egy kis keskszben vagy csokiban mennyi kalóri van. Egy hete tartom az 1200 kclt és nagyon jól érzem magam. Ugy gondoltam hogy ne bukjam el és birjam is tartani egy hónapban egy nap nem számolok kclt és annyit ehetek(az ésszerűség határin belül) amennyi jól esik.

Szerintetek ez tartható?


2018. máj. 5. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom napi 1200 kcal-ra gondoltál. Alkattól és napi tevékenységtől függ. Szerintem jobban jársz, ha többet mozogsz, és többet is eszel, gondolom nem egy izomtalan csontkollekció szeretnél lenni a végére. Az eddigihez képest ne csökkents drasztikusan, szóval ha eddig 2500 kcal-lal megállt a fogyásod, de nem is híztál, akkor próbáld meg 2000 kcal-lal mondjuk.
2018. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tényleg félreirtam!
2018. máj. 5. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
1200 a kórházi fekvőbeteg szint szóval nem.
2018. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha egy 160 centis,50 kilós csaj vagy aki az irodában ül egész nap,és nem sportol semmit,akkor lehetséges . Pluszban nem tudom,mennyi felesleged van , de ha sok,gondolj bele mi lesz amikor már a végén jársz a diétádnak ,hova fogod csökkenteni 1200 kcalrol ?

Én pl 170/65 kilóval heti 3-4 edzéssel 1800 kalóriánál már simán fogyok ,az 1200at egy hónapig tudnám tartani maximum,azt is sok szenvedéssel valószínüleg .

2018. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyéni. Van, aki képes tartani akármeddig, mert kicsi és mire lefogy vékonyra, ennyi pici lesz a kalóriaigénye (azért ez nem hinném, hogy gyakori lenne, ez szokatlanul pici, de van ilyen ember).


Én nem bírom ezt a szintet, próbáltam, remek étrenddel, a számomra legeslegjobb elosztással.

1300-1400 viszont napokig biztosan megy, ez nagy eredmény, mert régen képtelen voltam 2000 kcal alá menni. Szerintem tartósan is megy, ha jól csinálom és megállom, hogy éhség nélkül egyek. Nem tuti, hogy kipróbálom, szeretem néha megdobni (no nem havi egyszer, mint te tervezed, sokkal sűrűbben), több szempontból előnyösnek tűnik.


Nagyon nem mindegy, 60 vagy 120 kiló vagy, futsz-e napi 2 órát vagy csak ülsz... De az étrendtől kezdve sok mindentől függ, bírja-e az ember.

2018. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
165 cm 57 kg vagyok most.
2018. máj. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!