Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most hiztam? Vagy hogy van?

Most hiztam? Vagy hogy van?

Figyelt kérdés

A héten nagyon rendszertelenül ettem sajnos,

hétfő kedden 1000 kcal alatt szerdán 2000 körül csutortokon 1600 körül és onnantól 2000 körül megint és ma is. Kb olyan 2000 körül lehet az alapanyagcserem most akkor hiztam vajon,vagy nemtudom.


2018. máj. 27. 21:16
 1/9 anonim válasza:
100%
A mérleg megmondja 😉😉
2018. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a fentiek igazak, akkor nyilván fogytál, hisz átlagban 2000 alatt eszel s minimum annyit használsz el.

Ez persze nem ennyire egyszerű, de nagyvonalakban így működik. De majd meglátod, hogy mi a helyzet, most még nem feltétlenül, hisz ha pl. nő a súlyod 1 kilót, az nem jelenti azt, hogy nem fogytál, lehet, hogy csak víz jött fel.

2018. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekes most van meg a menstruációm de még így is úgy érzem h fogytam :D az lehetséges h nem híztam csak fogytam ?
2018. máj. 27. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érezni kell, hanem megmérni😂
2018. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minek mérjen meg ha eleve menstrualok és vizet köt meg a szervezetem? Most a mérleg a fontos vagy a tükör?
2018. máj. 27. 23:19
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Súgok: a mérleg.
2018. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor a víz nem számít?
2018. máj. 28. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Basszus. Van mérleged? Használd. Akkor megtudod a bűvös választ, ne egy gyakorik. hozzászólótól várd, hogy elinduljon hozzád egy mérleggel, meg beszélsz itt vizekkel összevissza. Tükör? Bäszhatod a tükröt 2 kilos különbségeknél...


Jaj, de egyszerű éltforma vagy te.

2018. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem számít a mérleg :) Pont az ilyenek miatt nem, mint a víz, amiből simán feljönnek kilók, hízás nélkül.


De az kicsit objektívebb, mint a tükör, szóval szerintem állj rá egy hét múlva. Addig nem tökéletesen mindegy, hogy hány kiló vagy s ebből mennyi a víz? Sőt, a mérés eleve csak a mérés, a te konkrét kinézetedhez nincs köze. Ha nem lenne mérleged, akkor se lennél csúnyább vagy kövérebb, ez csak egy eszköz, ami nagyobb fokú vízvisszatartáskor kissé haszontalan.

2018. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!