Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hét alatt pár centit?

2 hét alatt pár centit?

Figyelt kérdés

Vettem egy uj rovidnadragot... de elkovettem a hibat, hogy harisnyara huztam fel.

Es feljon meg minden de bevagja a labam ha leulok es szerintem ez undorito.

Voltra szeretnem felvenni 27-en es nem tudom hogy tudok beleigazodni addig :( sos.

Nem erdekel az egeszsegtelenseg se. Majd utana eszek ugy ahogy csak ez nagyon fontos lenne. Koszonom

18/l



2018. jún. 14. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a saját egészségednek legyen kára mint vennél helyette egy új nadrágot? Vagy elcserélnéd?
2018. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs nagyobb. 44esnel nem talaltam nagyobbat a h&mben. Megvettem gyorsan hogy legyen. Penzem semmi nincs mar :( hiaba dolgozok juliusba kapok csak. Pont felutazni eleg meg haza.

Szoval igen muszaj ezt lepnem

2018. jún. 14. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Most a combodat vágja be, a csípőd vagy tevetalpat csinál?

Ha a combot vagy csípőt akkor vágd be oldalt és varj hozzá egy háromszög alakú csipkét, vagy valami szép anyagot.

2018. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

42-es méret fölött létezik olyan rövidnadrág, ami nem vág be, ha leülsz? :D

Nekem is be szokott valamennyire, mert ha nagyobbat veszek, az meg leesik rólam, ha felállok...

Szerintem semmi undorító nincs ebben, nem mindenki vékony, nem fogja a kutya se azt figyelni egy fesztiválon, hogy neked ülve bevág e valamennyire a nadrágod vagy nem.

De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor add el valakinek a közelben, adokveszek oldalon olcsóbbért, aztán az árából veszel egy jó méretet valamelyik kínaiban. Fesztiválozni az is pont olyan jó.

Vagy pedig kérsz kölcsön anyukádtól, apukádtól, tesódtól, barátnődtől, akárkitől, a következő fizudból meg megadod.

Bármelyiket könnyebb összehozni, minthogy 2 hét alatt centiket fogyj. Ha rommá éheztetnéd magad, akkor esetleg 1-2 kiló lemenne a kiszáradástól, de vékonyabb nem lennél 1 milliméterrel sem.

2018. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!