Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a hájat minden nap megnyomo...

Ha a hájat minden nap megnyomogatom, megmozgatom, akkor azzal gyorsithatom a lemenetelét?

Figyelt kérdés
Csak azért gondolom ezt mert mozgásban van így gondoltam megkérdezem 🙂

2018. jún. 27. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Ekkora bugyuta kérdést ebben a kategóriában még sohasem olvastam.
2018. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Ide vezet az, hogy a biológia és kémia csak 7. osztálytól van bevezetve és az is lebutított tankönyvekből.

Butul, hülyül a nép és a saját testének a működésével sincs tisztában.

2018. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Inkább olvass neki, és művelt lesz.
2018. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na jó 😂😂😂😂

Azért ez csak szórakozás volt 😂😂

De amúgy érdekes reakciók 🤷😂😂😂😂

2018. jún. 27. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Én butaságnak tartom viszont pár éve még gimiben ax egyik osztálytársam tesi faktos volt és neki a tesi tanár mondta, hogy ezzel segít a dolgon.
2018. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Na ne szórakozz már 😂😂

Még a végén kiderül hogy igaz amit így hülyeségnek beírtam 😄😂😂

2018. jún. 27. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Aha, hülyeségnek, persze. Nyugodtan felvállalhatid, névtelen maradsz.
2018. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért én ennél több vagyok 😂😂

Ennél a kérdésnel 😂🤔😂😂😂

2018. jún. 27. 18:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Az emojik mennyiségéből kinézném, hogy komoly kérdés volt.

Egyébként a masszázs serkenti a vérkeringést, és sok egyéb pozitív tulajdonsága van, pl ha valaki eltöri a kezét, annak utána javasolt terápiára járnia, ami során ugyan úgy van masszázs is, ezt akár te is megtapasztalhatod.

Mozgássérülteknél pedig a passzív mozgás segít az izom fenntartásában, több kutatás is ezt mutatta ki, ezért a fizioterápiás kezelések során is maszírozzák, mozgatják az érintett szöveteket, izmokat.

2018. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én írtam a tesi tanárról. Utána nézve ezt találtam angolul:

" According to some research studies, vigorous massage can burst the fat capsules in subcutaneous tissue. This bursting causes adipose tissue to exude, setting the stage for its removal. Lymphatic drainage techniques are ideal near areas of deep tissue work to help the body accommodate, process and eliminate the toxins or fat just released. Only to be considered in combination with proper nutrition and exercise, bursting fat capsules may directly help in weight loss."

Tehát elvileg kinyomogathatod a zsírt a kapszulákból amit aztán a test könnyebben kiürít.


Majd próbáld ki és írd meg, hogy sikerült. 😁😁😁

2018. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!