Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A diéta miatt lelassult...

A diéta miatt lelassult anyagcserét, hogyan gyorsíthatom fel, úgy hogy közben ne kelljen többet fogyasztanom?

Figyelt kérdés
És még valami: Ha szűz vagy mályva teát iszom ami ugye meghajt, akkor ez már az anyagcsere felgyorsulását jelenti, vagy nincs köze hozzá?
2009. júl. 27. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Citrom,és meleg víz reggel,persze nem tűz forró.Vagy barackra igyál tejet ....
2009. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hasmenést akarsz elérni (nem lenne értelme), akkor ajánlom a darmpflege nevű gyógynövényes készítményt, ilyen bogyók, kettőt szoktam bevenni esténként, és ez garantálja, hogy reggel el tudok menni wc-re. És nem okoz hasmenést! Akkor használtam, amikor akupunktúrára jártam és napi 7-800 kalóriát fogyasztottam. 1300 ft asszem 1 dobozzal, talán 50 db van benne... Nembiztos. Nekem beválik. Anyagcserédet még sporttal is felgyorsíthatod, az is biztos módszer. Sok sikert! :)
2009. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A napi ételmennyiséget oszd el 6-7 alkalomra. És mozgás, az biztosan segít felgyorsítani.
2009. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekemis voltak ilyen gondjaim, de találtam rá egy jó megoldást ami nekem segített eddig mindig. persze mindenkinek más jó szerintem de próbáld ki azért:)

sima zabpelyhet öntesz egy kistálba, öszőbarackot vagy nektarint vagy hasonló jó leves gyümit felkockázol bele rakod, raksz bele egy kis édesítőt ha kell, ízlés szerint egy kis fahéj vagy kakaó, és be a mikróba amig jó meleg nem lesz. hagyod így egy picit és melegen megeszed. nemhogy isteni finom, de pár órán belül jól megis hajtja az embert.

2009. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocsi kihagytam a tejet:D
2009. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. júl. 28. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggelent éhgyomorra két szilva nagyon hatasos :) napi 5x étkezés de persze 5x keveset:) sok sport, zöld tea és csalán tea :D
2009. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!